Skocz do zawartości

Najlepsza 600


Rekomendowane odpowiedzi

1. GSXR  

2. CBR  

3. Zx6r  

4. Tundercat  

 

Jezeli myslisz o bardziej ekstremalnej jezdzie to owa kolejnosc wydaje mi sie najlepsza

 

swięta prawda :!:

 

GSX-R jest niewygodny na dalsze wypady (bedzie cie kregosłup bolał)

 

no na sportowym motocyklu jeździ się "sportowo"- dla wygody turystyk :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zakup moge przeznaczyć do 12000zł co polecacie???????

- a nie dawno chciales kupi 954 RR-Cie bronilem...ale Ty faktycznie kitowales....odpusc sobie-zrob sobie prawojazdy bo bedziesz mial klopoty...

Btw-za to kase ja bym szukal Hondy cbr 600 F3-ale to ja poniewaz jestem zakochany w Hondach-to bardzo subiektywny typ-nie uwazam, ze jest najlepsz F3 ka

PzdRR !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem thundercata i cbr 600 i oba sa dobre ale thundercat jest lepszy na trase bo bardziej chronia owiewki a honda troche lzejsza i lepsza do zabawy

 

[ Dopisane: 23-08-2005, 00:15 ]

kawy z tych lat maja zla opinie

 

[ Dopisane: 23-08-2005, 00:16 ]

moj thundercat byl 99* poszedl w maju za 16,9tys do kielc

 

[ Dopisane: 23-08-2005, 00:42 ]

ale za 12 tys ciezko bedzie cos wdobrym stanie kupic chyba ze f2 albo fazera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Thundercat`ach jest jeszcze problem skrzyni biegów...lubi sie posypac ale to nie regóła tak jak w kawie rama :?

wiec 1 miejsce Honda(silniki nie do zajechania...widziałem f1 z przebiegami ponad 150tys)

gixerek ładnie wygląda i w jezdzie extremalnej jak chociazby jazda na gumie suzuki ma najleprze smarowanie...wiec równiez długa zywotnosc silnika :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- a nie dawno chciales kupi 954 RR-Cie bronilem...ale Ty faktycznie kitowales....odpusc sobie-zrob sobie prawojazdy bo bedziesz mial klopoty...  

Z tą CBR 954 to przesadziłem - przyznaje

A przecież moge już zacząć planować jaki motor chce kupić tym bardziej że za 2 miechy zapisuje się na prawko i może pojade po motor do belgi albo nimiec

A właśnie macie jakieś adresy komisów gdzie można kupoić motor w belgi albo jakieś strony co można znaleść zagraniczne ogłoszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, to chyba przesada...takie sprzęty dla 17to latka, który jeszcze nawet na kurs prawa jazdy się nie zapisał. Osobiście ja doradził bym Ci jakiegoś komarka... Ostatnio była jakaś afera, że jakaś 17to letnia pałka (czyli również bez prawka) jadąca na przecinaku, potrąciła na przejściu ludzi. ehh dzieci, opanujcie się trochę... Może lepiej Hayabuse se spraw ? Do czego Ci taki motor ? Do wyrywania dup, wystarczy Ci jakieś 50ccm :buttrock: Jak chcesz dzidować, to wydaje mi się, że te sprzęty, są dużo za mocne, dla kogoś w Twoim wieku. Co na To wszystko Twoi rodzice ?! Może jak z nimi pogadasz, to dołożą Ci kasę na tą Haye, będziesz miał wtedy sprzęta na kilkanaście sezonów, z Twoim temperamentem te wszystkie 600tki będą za słabe, po jednym, góra 2ch sezonach.

Pozdro !

 

Ps. http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...der=asc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ja doradził bym Ci jakiegoś komarka...
no bez przesady :-D osobiscie zalecilbym pierwszy sezon na Gs500 a potem niech wybiera sam :? nikt ci tu zle nie zyczy ,ale takie sa realia :buttrock: Zycie i kobiety sa za piekne ,zeby tak mlodo umierac :!: Sam do tego kiedys dojdziesz :( Pozdrawiam

 

[ Dopisane: 23-08-2005, 09:44 ]

bedziesz sie cieszyl ,ze dozyles mojego wieku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce kupić motor klasy 600 i nie wiem jaki wybrać na zakup moge przeznaczyć do 12000zł co polecacie???????

 

 

Nie wiem po co ci MOTOR od PC-23 czy innych, ale nie ważne.

Jeśli chcesz kupić MOTOCYKL, to może napisz nam najpierw jakie masz doświadczenie w jeździe (na czym, ile km), wzrost, waga, do jakiej jazdy ma służyć.

 

P.S. A swojego gustu i pojęcia o sprzętach nie masz??? :roll: Przecież to TY będziesz tym jeździł i patrzył się na to minimum sezon albo dwa (jeśli ci to na zdrowie wyjdzie).

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na przyspieche i na v-max z Kawą 6 nie ma szans (nawet 2002 r. na wtrychu)

 

kłociłbym sie z tą opinia...masz na mysłi cbr z 2002 czy kawe?

CBR F4 sport 2002 (K&N) VS ZX6R 1997 - Na przyspieszania moja kawa ma delikatna przewage, na v-max roznica ok. 5 km/h na moja kożyść również, na autobanie wyciąłem f4 kumpla !

 

no na sportowym motocyklu jeździ się "sportowo"- dla wygody turystyk Confused

 

wiem o tym ! ale ja lubie sportowa jazde, lecz nie podczas wypadu 300-400 km od chaty ! i ciesze sie, ze np na zx6 moge do 140 jechac dość wyprostowany ! (trza miec kilka maszynek w garazu: cross, sport, turist, quad... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. A swojego gustu i pojęcia o sprzętach nie masz???  Przecież to TY będziesz tym jeździł i patrzył się na to minimum sezon albo dwa (jeśli ci to na zdrowie wyjdzie).

Może i mam nawet większe od ciebie ale chyba po to jest forum aby pytać o zdanie innych

 

Waga 78kg

Wzrost 183

Do jakiej jazdy ma służyć- a jak myślisz bo chyba nie do majestatycznego sunięcia po szosie z prędkością 100km/h ale też nie do jakiejś ekstremalnej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...