Skocz do zawartości

YAMAHA 1700 WARRIOR- PROSZE O INFO!!!


LAMASSU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

wyraźcie swoją opinię na temat użytkowania warriora przez gościa o wzroście 190cm.

dzięki

 

Ja mam 184 cm i czuje sie dobrze na Warriorze. Inna sprawa, ze mam customowa kierownice (szersza i bardziej wysunieta do przodu). Dla jezdzcow, ktorzy maja dluuuugie nogi mozna nabyc dystanse przesuwajace podnozki do przodu o kilka cali (sa rozne wersje dlugosci). Pomimo tego ze Warrior jest zaprojektowany w stylu "dlugo i nisko" siodlo wbrew pozorom wcale tak bardzo nisko nie jest a jego uksztaltowanie powoduje, ze dla mnie jest w sam raz.

Powinienes sie przymierzyc a najlepiej przejechac kawalek - Yamaha chyba ma jeszcze testowy egzemplarz (napewno miala).

 

pozdro,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jacek za info. Ja w chwili obecnej jeżdżę XVS 1100A i jest dla mnie prawie dobra. Tylkote długie nogi prawie nad bak wystają.

Warrior to trochę inny typ ale bardzo spodobał mi się ten "bandyta"i próbuję się do niego przymierzyć. Tak jak mówisz trzeba to na własnej skórze przetestować i wtedy zobaczymy.

Pozdrawiam

 

[ Dopisane: 12-10-2005, 00:14 ]

Witam!

Wrócę jeszcze do warriora ponieważ mam w tej chwili Drag Star 1100 Classic i myślę o zamianie na warriora.

Przypomnę, że mam 190 cm wzrostu i mam pewne obawy co do właściwej sylwetki za kierownicą.

Piszę tak niecierpliwie ponieważ w sobotę przychodzi klient do mojego Draga, a nie maiałem okazji aby przymierzyć się na "Zywca" do warriora.

Za wszystkie informację będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

sorry ze tak odkopuje temat ale sam jestem w trakcie wyboru pomiedzy V max, MT-01 a Warrior'em i nie wiem na co sie zdecydowac :roll: Dodam ze kupuje sprzet aby polatac na nim kilka sezonow....

:mrgreen:

 

 

P.S.

Wciaz jednak chyba max :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem wszystkim,

Pozwolcie ze dodam swoje pare groszy. Mianowicie mialem podobny dylemacik jakis czas temu - power cruiser z wypierdem na maxa. No i pojechalem do Liberatora przejechac sie V-Rodem, Yamaha olala moja prosbe na jazde probna ale odbilem sobie w Helsinkach gdzie mialem przyjmnosc pojezdzic Warriorkiem i Triumphem Rocket III.

 

Po godzinie jazdy tym ostatnim wiedzialem ze moja dusza jest sprzedana - motocykl ma iscie rakietowe przyspieszenia w calym zakresie obrotow, ma niepowtarzalny wyglad i gang co JackyD moze potwierdzic (swoja droga jego wydechy daja naprawde niezle po uszach).

 

Co najwazniejsze Rocket III zdecydowanie lepiej nadaje sie do dalekiej turystyki we dwoje. Prowadzi sie po winklach jak po sznurku, zbironik gwarantuje zasieg ok 400km przy przelotowej 130km/h. Hamulce zyleta.

 

Wady:

- jak zwykle cena

- rzedowa trojka - eliminuje go z list zakupow zagorzalych milosnikow V2 lub V4

- brak sissy baru :-)

 

Zalety:

- przyspieszenia/elastycznosc silnika

- spalanie (ok 6l/100 km)

- prowadzenie na winklach

- hamulce

- wielkosc zbiornika paliwa (25l)

- pozycja

 

Wiem ze to zupelnie inna liga ale IMHO Rocket jest jak najbardziej godny rozwazenia.

 

Pozdro ze slonecznego Espoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam chlopy, co mozecie powiedziec o tym cudzie: http://www.allegro.pl/item102719871_yamaha...an_idealny.html ?

 

 

Ile jest wart? Ile za niego bym mogl max. dac?

 

 

 

 

I jak z wygoda Warriora? Dla dwoch osob 70 km to pestka czy moze wyzwanie?

Tutaj jeszcze jest taka aukcja:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M111691 Ale moto trzeba by bylo sprowadzic.

Ech Warrior to raczej dobry motocykl, ale nie wiem czy bedzie dobry dla mnie. :/ Ma ktos moze dzwiek/filmik jak chodzi ta Yamaszka? Chetnie bym uslyszal stukot tej maszyny.

Na Warriorze nie jezdzilem, ale jezdzilem na V-Rodzie i jestem ciekaw jak wypada Warrior w porownaniu z V-Rodem? Pozdrawiam i z gory wielkie dzieki za odp.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała dygresja co do motocykli ze Stanów , uwaga gdy motocykl jest kupiony od ubezpieczyciela , mogą być problemy z rejestracją chodzi tu o przepis który wyszedł całkiem nie dawno . Coś do poczytania o WARRIOR 1700 tutaj http://www.motocyc.pl/ . Pozdrawiam Seba

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzieki za odp. RAZ SIE WTOPILEM i nie moglem zarejestrowac mojego moto, ale jak nastraszylem jedna babe i powiedzialem, że KIEROWNIK KAZAŁ...... :icon_twisted: I od razu zarejestrowany, z poczatku chcialem dac jej zarobic, ale nie chciala. Nie chce znowu miec takich problemow, bo wiem co do za udreka, dlatego dowiem sie konkretow o tym nowym przepisie.

 

 

Za tą stronke to rowniez wielkie dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Cześć.

Pytałem ostatnio w założonym temacie co wybrać ,yamahę midnight star 1300 czy road stara 1700.

Wybór padł na road stara ale,zawsze są jakieś obawy,czy dam rade ,1700 to kawał maszyny a moje doświadczenie na motocyklach jest nikłe,2 sezony na shadow 750, zaczołem w wieku 40 lat.Mały nie jestem 185 cm 125kg wagi.Proszę Was o kilka słów.Jak sie tym jeżdzi ,czego się wystrzegac żeby nie zaliczyć gleby(będe jeżdził z żoną),no i nie lubiane pytanie ile pali.Mam około 26 tyś ,myślę że kupie za to dobrego sprzęta.Pozdrawiam Maro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie dasz radę,bardzo fajny sprzęt .Wygodny nawet dla dwóch osób.Pali 5-6 litrów.Jeździłem wprawdzie 1600 ale to nie wielka różnica.Dobrze spisywał się w długich podróżach,co roku jeździliśmy na Bałkany.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...