Skocz do zawartości

"HONDA, KAWASAKI, SUZUKI???"


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak kolega wyzej powiem, ze to kwestia gustu. Aczkolwiek w 125 cm3 kroluje Aprilia, w 500 polecal bym suzuki gs albo kawe er5, w 600 CBR CBR i CBR ;) no moze byc Hornecik albo Bandit, w wyzszych pojemnosciach to tylko hondziore najlepiej x11 : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czytam i czytam , a widzę tylko same pierdoły: jaki olej, słabe chromy , itp..... dla mnie beznadzieja.Paru ludzi , chwała im za to , ma coś do powiedzenia.reszta to kółko wzajemnej

adoracji od dobrego czasu, chyba że takie panuja tu zasady czyli .............Bez urazy to moje subiektywne zdanie. Ps. dyskusja mile widziana THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptasiek, jakoś Cię nie rozumiem. Ni ch** nie wiem, o czym Ty w ogóle piszesz. Napisz konkretnie, skrytykuj z sensem konkretne rzeczy, a nie pier**sz jak potłuczony, że my jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji.

Wyjaśnij sprawę, proszę.

 

A co do X11, to jakoś się nie przyjęła. Wcale nie jest to dziwne, skoro wygląda jak ... w sumie nie ma do czego porównać. A naked powinien wyglądać tak, jak wyglądały motocykle w latach 60. Proponuję wyszukać w jakimś googlu haseł Norton, BSA, Matchless, Ariel, ... X11 jest krytykowana przez każdy test w sieci. Co z tego, że ma moc jak niedźwiedź? Nie oferuje nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wkoło Ciebie sami podrabiani motocykliści i pozerzy. Redakcja Superbike, jak stwierdziła wyższość Yamahy XJR i Suzi GSX1,4 nad X11 też sie nie nadaje do niczego. Oj, żal mi Was - prawdziwych motocyklistów, że musicie cierpieć wśród motłochu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Czytam i czytam , a widzę tylko same pierdoły: jaki olej,  słabe chromy , itp..... dla mnie beznadzieja.Paru ludzi , chwała im za to , ma coś do powiedzenia.reszta to  kółko wzajemnej  

adoracji od dobrego czasu, chyba że takie panuja tu zasady czyli .............Bez urazy to moje subiektywne zdanie. Ps. dyskusja mile widziana THX

 

pewnie ze jestesmy towarzystwem wzajemnej adoracji :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szkoda, że wkoło Ciebie sami podrabiani motocykliści i pozerzy. Redakcja Superbike, jak stwierdziła wyższość Yamahy XJR i Suzi GSX1,4 nad X11 też sie nie nadaje do niczego. Oj, żal mi Was - prawdziwych motocyklistów, że musicie cierpieć wśród motłochu"

 

 

 

 

Tak więc wszyscy motocyklisci z Kołobrzegu to "pozerzy" wez, lepiej nic juz nie pisz.

Jestes mądry po drugiej stronie kabla.

 

Ride FOR FUN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A naked powinien wyglądać tak, jak wyglądały motocykle w latach 60. Proponuję wyszukać w jakimś googlu haseł Norton, BSA, Matchless, Ariel, ... X11 jest krytykowana przez każdy test w sieci. Co z tego, że ma moc jak niedźwiedź? Nie oferuje nic poza tym.

tu akurat z toba sie niezgodze jak by chciał coś takiego to kupuje sobier klasyka ... ,mnie osobiście niepodobają sie 2 amory w tylnym zawiasie 2 tłumniki i prosty tył ;) ochyda!!!

wygar 4 w 1 centralny amor i zadarta do góry du...a bardziej kierunek streetów w nakedach mi sie podoba

a co że x11 nic więcej nieoferuje?? a popatrzcie na V maxa total shit patrzac na to cos ni to w 5 ni to w 9 niewiadomo co to ,a każdy ja kocha!!! to samo bedzie z x11 ludzie poprostu krytykuja bo tego nieznaja ,a gazety po pierwsze sa sponsorowane wiec musz nhiektóre motory pokazać z leprzej strony :?

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem X11. Wygląda, jak żaba kopnieta w dupę. Naprawdę są ładmiejsze nakedy - począwszy od bandita 1200, po XJR 1300. Osobiście z oferty Hondy podoba mi się CB 1300 - zajebisty sprzęt, super wygląd.

 

Pozdrawiam, Paweł

 

PS. Mam prosbę do nowych forumowiczów - wejdźcie najpierw trochę w nasz klimat, a dopiero potem dawajcie teksty o towarzystwie wzajemnej adoracji itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...