Skocz do zawartości

Motocykl musi być słychać!!


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi się podobają głośne wydechy

 

a poza tym podnosi to charakter motocykla

 

nie wszystkim sie podobają głośne wydechy ... ostatnio ide sobie z matko , a tu koleś na ścigu jedzie i tylko słychać 1bieg (fajny odgłos :P ) 2bieg (jeszcze lepszy 8O :D ) 3 nie było bo się zatrzymał ale wszystcy dookoła obkręcili się co się dzieje (rozjedzie mnieee :lol: ) ,a matka odrazu mówi - "Jakiś idiota jedzie" - to ja mówie KTO! :?: ;)

Wytłumaczyłem kulturalnie ,że to nie idiota tylko motocylkista. Powiedziała tylko ,że koleś ma szeroko opone z tyłu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobają głośne wydech super sprawa, ale przyznam ze czasem jak sobie leże w łóżkui próbuje zasnąć a tu o 2 w nocy przeleci ''bandą'' z pustymi wydechami to jestem rozbudzony na maxa a slychac ich pare minut wczesniej :P:P.Ja narazie mam ''średni'' wydech ale jak bede miał kase zainwestuje w coś głośnego ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy przekroczyć o wiecej niż 30 km/h i do kicia - czujecie!)

zalewasz ! seryjnie ? czy tylko gdzies slyszales o tym ?

 

Popieram głośny wydech ! sam ostatnio zmienilem na Remusa przyznam sie szczerze - przez 2 godziny w deszu po miescie w samych szmacianych ciuszkach jezdzilem tak mi sie teraz dzwiek podoba ! i dołaczam sie do Dual-a ! do wieczora jezdze na długich (nawet robilem "testy" - w jedna strone gdzies na zwyklych swiatlach, w druga strone z gdzies na dlugich - na dlugich wieksza tolerancja oraz szybsze reakcje na zjazd/ustapienie miejsca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry glosny wydech nie jest zly ;) Glownie jezdze po miescie i do tej pory nie mialem sytuacji zeby mi jakis pieszy wylazl na droge tuz przed kolami albo samochod zajechal droge. Slychac mnie z daleka wiec mimowolnie inni uczestnicy ruchu bardziej uwazaja. Co do dlugich swiatel w dzien to slyszalem o takim patencie, ale przyznam ze sam tak nie jezdze. Bede chyba musial jednak kiedys sprobowac i porownac czy jest jakas roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze daleko na tych swoich motocyklach nie jezdzicie, tak raczej wkolo komina. Ciekawe co byscie powiedzieli na 17 godzin ciaglego huku w glowie bo musicie w tym czasie machnac 1700 km zeby wrocic do domu z wakacji ( tak jak ja wczoraj ) ?

Nie widze tez zeby ktos z was bral pod uwage ze nie wszyscy moga kochac `muzyke glosnych wydechow` - popularne haslo `zyj i pozwol zyc innym` jakos sie jeszcze w Polsce nie przebilo.

Opowiesci ze glosne wydechy zwiekszaja bezpieczenstwo mozna miedzy bajki wlozyc, w samochodzie z nawet otwartymi oknami i grajacym radiem jadacym 80 - 100 km/h nie slychac nawet najglosniejszych wydechow nadjezdzajacego z tylu motocykla - slychac ten wydech dopiero w momencie gdy motocykl wyprzedza samochod.

Owszem tez uwazam ze wiele fabrycznych wydechow nowych motocykli jest za cichych, problem w tym ze wielu wlascicieli nie umie wybrac `zlotego srodka`i zaklada roznorakie wydumki, ktore sa o wiele za glosne i powoduja tylko zdenerwowanie wspoluzytkownikow drogi lub sasiadow. Specjalnie dotyczy to osobnikow nastoletnich zakladajacych puste lub prawie puste wydechy do swoich malych, wysilonych do granic mozliwosci dwusowow ;)

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tematem posta ;) .

Poza tym musze nagrac moją RF 600 i dać wam do oceny.

Odgłos przypominający fałkę :D' date=' decybeli multum .

[/quote']

Oj to szczera prawda Ziggy, ładnie to Twoje czerwone gada

fajnie słychać tez jak redukujesz ;-) (pomijam umiejętność

robienia tegoż) uuuuuu..... DUM.... uuuuuuuuu DUM..... :( ql

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Huk nie zawsze jest odpowiednim hukiem".

Fakt, po zalozeniu otwartych wydechow i otwartej kapy sprzegla raczej mnie slychac w korkach ;-] i nie musze trabic aby nie otwierali w katamaranach drzwi, zeby sie przewietrzyc, ale nie przeszkadza mi to w zaden sposob w jezdzie ' w trasie'- na tym to polega z rykiem z tlumikow w np. V2...(choc mialem R6- wysokie obroty na oryginalnym do niej 'Mig'u" przyprawialy mnie o wscieklosc i do tego Yamaszka stracila 'dol'...wiec juz nie jestem tak pewien) Nie lubie tzw. 'przerobionych' tlumikow- podziurawionych lub pozbawionych ostatniej przegrody- sa bardzo upierdliwie przy dluzszej podrozy dla kierowcow( ktos pisal o bolacej glowie...) i towarzyszy podrozy. Ladnie slychac Dominika lufki i sprzeglo- zdarza sie, ze ludzie wskazuja mi silnik palcem na skrzyzowaniach- myslac, ze cos sie psuje, wlasnie przez otwarte sprzegielko...Mam fajny- 5,40MB film z pierwszego odpalania mojej Duki na nowym ukladzie z tytanu...ale nie wiem gdzie go ew. zamiescic ;-]. Dla ciekawych- sle mailem. Musze tez dodac, ze nie spotkalem sie z pacyfikowaniem mnie przez 'drogowke' do tej pory- albo mi sie udawalo przez trzy sezony albo faktycznie oryginalne uklady tak nie wk... sluchaczy?! Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Sprobowalem na http://rapidshare.de i wyszedl mi taki link:

 

http://rapidshare.de/files/3989931/17.05.0...03_016.avi.html

 

Nie moge go jednak otworzyc, moze cosik nie oczytalem, czy cus? Pozdrawiam.

 

[ Dopisane: 15-08-2005, 09:55 ]

Dziala,dziala ;-]

 

[ Dopisane: 15-08-2005, 10:09 ]

A tak mrucza Ducati na otwartych wydechach przy 180km/h. Autostrada przed Brnem ;-]- http://rapidshare.de/files/3996197/MVI_0686.avi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z tym co napisał na górze kris02, bo tera ja mam Jego MBX'a i chuczy na maksa, nic mu dodac nic ujac, z takiego dzwieku mozna byc dumnym, kazdy wie kto sie zbliza, szkoda tylko ze nigdy nikogo na nim nie zaskocze... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...