Skocz do zawartości

Husaberg '06


Rekomendowane odpowiedzi

Post usuniety na zyczenie innych uzytkownikow.

 

Rzeczywiscie, sam nie wiem kogo moga obchodzic premierowe fotki nowego motocykla. Przepraszam najmocniej za zasmiecanie kacika.

 

Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku.

 

* * *

 

Edycja Dominika :)

 

Husaberg FE 450 i 550 2006.

 

Husaberg 2006 enduro

husabergfe450ebig5ej.jpg

 

Husaberg 2006 SM

husabergfs650cli900ga.jpg

 

Parę szczegółów:

 

Front Suspension:

Adjusted setting of front forks for improved and smooth response

 

Rear Shock:

New piston rod, new setup, improved flow of oil for better conduct, reduced risk of bottoming, better functionality

 

Front Brake:

New 10mm master cylinder on all FE models in spec. EU/AUS for better regulation of the brake; as a further improvement of the high level HUSABERG braking system

 

Rear Rim:

All FS models with 4,25” wheels for better fitting

 

Fuel Tank:

New design with better ergonomics and improved air flow for the cooling system; gasoline tank volume of 9.0 litres

 

Tank spoilers:

New design with better ergonomics for spoiler set, smaller overall measurements

 

 

Radiator:

Preparation installed for mounting a cooling fan for improving the air flow in special conditions (cooling fan to come as new Force Depot part)

 

Number plate:

New part, racing number plate with new design, additional to standard part

 

Decals:

Stylish dynamic graphics, following the character of the HUSABERG heritage

 

Colours:

New colour dark blue for all seats and the FS model gasoline tank, black colour for the frame

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no trochę się czepiacie chłopaka.

Wiadomo lepiej by było jak by dał do tego dane techniczne i opisik tej sztuki.

Ale ja wole zobaczyś jak wygląda nowy Husaberg (bo z lenistwa nie chce mi się szukać),

niz czytać poraz któryśdziesiąty posty o odblokowywaniu DT itp. ;)

(bez obrazy oczywiście dla użytkowników tych sprzętów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie a czemu to takie drogie :?: :-D :-D :mrgreen: :mrgreen: kosztuje tyle co sredniej klasy plastik w ktoryms numerku SM pokazali 550 niby nowy ale kilka wad by mnie bardzo draznilo bo za taka kase moto powinno byc dopracowane a tu wiele niedorobek zato nadrabialo prowadzeniem i moca oraz zawiecha :mrgreen: teraz to juz chyba i tak KTM pod inna nazwa

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zenada. Taki sam temat o KTM'ie ktos zalozyl i wypowiedzial sie w nim Dominik to nikt slowa nie sypnal ze zasmiecanie 4um.

niz czytać poraz któryśdziesiąty posty o odblokowywaniu DT itp.  

Zeby bylo tylko o odblokowywaniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jest temat o najnowszych KTM gdzie wypowiedzial sie Dominik i tam nikt

nie ma pretensji. A ja np nieraz lubie sobie poogladac co wychodzi na nowy rok wiec nie wiem o co wam chodzi. Ciekawe czy wiedzieliscie ze wychodzi nowa huska i jak wyglada przed zobaczeniem tego tematu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy kto zainteresowny moze ze pogooglowac i w 1 minute trafi na strone firmowa interesujacego go motocykla lepiej opisujcie doswiadczenia z tymi kozami ;)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy kto zainteresowny moze ze pogooglowac i w 1 minute trafi na strone firmowa interesujacego go motocykla

NO ale w taki sposob nie znajdzie opinii uzytkownikow forum dotyczacych motocykla ;)

założyłbym nowy temat ale boje sie że jak nie wypowie sie w nim Dominik to zostane zjechany, a że husaberg i husqvarna są na tą samą litere to wrzuce link właśnie w tym dziale  

http://www.zychoffroad.pl/index.php?Module...tykuly&Art=2006 - Modele husqvarny 2006

Hehehe nie martw sie Adaś ja Cie obronie :mrgreen: . Swietny artykul. Kurde nawet najmniejsza zmiana taka jak uszczelka pod glowica zostala zauwazona!! Mi sie strasznie design Husqvarny podoba, ktory IMHO swietnie wspolgra z nowa kolorystyką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nawet najmniejsza zmiana taka jak uszczelka pod glowica zostala zauwazona!!

no to zobacz jakie są zmiany silnikowe w dwusuwach ;) "bardziej wydajny wydech" i to wszystko :P widać że dwusuwy zostały już zapomniane albo po prostu już tak udoskonalone że nie da sie więcej wycisnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zobacz jakie są zmiany silnikowe w dwusuwach "bardziej wydajny wydech" i to wszystko widać że dwusuwy zostały już zapomniane albo po prostu już tak udoskonalone że nie da sie więcej wycisnąć

Hehehe no faktycznie i jeszcze WR'ka ma katalizator :mrgreen: . Po prostu 2 suwy są juz tak dobre ze nie wiedza co jeszcze w nich poprawiac natomiast 4suwy probuja doscignac maszyny 2taktowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie kumam po co najcheliście na marccca, pokazał foty mowego Hubala i mnie to o wiele bardziej interesuje, niż pitolenie o ślimaku w DT!

Z kolei nie rozumiem marccca dlaczego uległ bezsensownej napaści i zmienił posta. Napiszę do niego i sam postaram się wstawic w jego post zdjęcia nowego Husaberga.

 

Ludzie - wrzućcie luz. Jeżeli ten dział ma mieć jako taki poziom, to starajcie się umiejętnie oddzielać plewy od ziarna. W sumie to Wy decydujecie o kształcie tego działu. Zróbcie, aby było ciekawie i różnorodnie, a nie ciągle o tym samym (co się z*ebało w DT iTD).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...