Skocz do zawartości

dziewczynki i motory


Rekomendowane odpowiedzi

Nie idzie nie zauwarzyć, że młodziki na forum często zaczynaja kariere od efektownego wejścia :)

Do tego chciałabym dodać, że temacik też pierwsza klasa. Alekoles radziłabym Ci dać sobie spokój z 4rum, poczekać do września i podjechać pod gimnazjum, tam pewnie byś znalazł to czego szukasz.

A tak na marginesie to czytając Twoje posty o poszukiwaniu blachary myślę, że żaden z Ciebie facet skoro jedynym Twoim atutem jest motorek pyr,pyr,pyr :-D

PS szanuj się chłpoie :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej słuchajcie nie bede się wdawał z wami w ta głupawa dyskusje

 

to nie zaczynaj takich bzdetnych, płytkich i jakże głupich tematów ( które na szczeście tylko o Tobie świadczą ), bo ta głupawa, jak ją nazwałeś dyskusja, wyłoniła się właśnie z Twojej głupoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole to jak dla mnie totalna porazka-wakacje to nie jest za dobry czas dla forum. Gdzie nie spojrze to pisza "szaleni nastolatkowie" ,ktorzy do powiedzenia maja wielkie g* ,ale ze sie nudza w domach to calymi dniami pisza posty na forum. Az strach zagladac do wiekszosci tematow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chyba wszyscy mamy już dość tej dyskusji. Alekoles tak jak powiedziałem, uważaj teraz bo sam widzisz, że większość domagała się wywalenia Ciebie z forum na amen to jest kwestią wduszenia jednego klawisza. Dostałeś szansę, nie zmarnuj jej.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...