Skocz do zawartości

Tuningowane motorowery?


GUFI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka:) Otóż ciekawy jestem czy ktoś z Was przerabia swój motorowerek? Jeśli ktoś ma jakiś ciekawy to czy mógł by podesłać fotkę? Szukając na sieci, ciężko znaleźć jakiekolwiek "mocniejsze" wydumki. A tak przy okazji wujek Paweł chciał się Wam pochwalić swoim bzykiem :lol: Bo na pl.rec.motocykle pokazałem co zrobiłem i nie było żadnego odzewu. No może jeden- zrugał mnie jeden gość:D Ciekawy jestem co Wy myślicie o takim przerobionym motorowerku??

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory na tuningu simaka się nieznam!

ale o romiecie to wiem naprawde dużo!

jak jedziecie jakieś 40kmh to nigdy nie właczajcie jedynki mi tak się stało bo nie miałem spreżyny w biekach efekt tego taki ze korbowód wyglądał jak litera "S" i musałem go wymieńć kosztowało mnie to 15zł więc zaden wydatek ale płaczu ile było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drag skrzyżowany z krosem i streetfighterem????????????????????????????????? właściciel moto ma niezłą wyobrażnię :lol:

Hehe to je moja maszyna :D Krosa w planach nie miałem, ale jamaszka na seryjnym zawieszeniu jest dosyć wysoka, więc troszkę z krosa tam jest faktycznie;) Ale ona tak wysoko wygląda też za sprawą tych fotek. Wrzeczywistości nie jest aż tak wielka.

A'propos to niedługo będzie do sprzedania jak coś:()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec mam Hexagona 150 ze zmienionym przeniesieniem napedu(wariator Malossi Multivar))sportowe kolanko wydechu,kavlarowy pasek napedowy,karbonowe membrany oraz zastanawiam sie nad zmiana pojemnosci na 173 ccm(Malossi)oraz zmiana przelozenia.Teraz skuterek lata 120-130 km/h po zmianach mam nadzieje na jakies 150 km/h...hehehehe....a niektorzy sie ze skuterkow smieja. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha z zewnatrz skuter wyglada calkiem normalnie....bez przerobek....

hehe:) pewinie dziwią się ludkowie na spotrowych machinach jak skuterek leci na równi z nimi. To jest ten plus tuningu mechanicznego. Niby zwykły skuterek a tu nagle takie przyspieszenia:) To mi się w skutrach podoba właśnie, że jest tyle akcesoriów do nich. I do poprawek stylistycznych i mechanicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...