Skocz do zawartości

Tuningowane motorowery?


GUFI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam !!

co mozna zrobic jeszcze zeby lepiej jezdził oprocz ciezakow w silniku , wydechu i sportowych gum i amortyzatorów bo brak mi pomysłów juz:) mam peugeota speedfighta.

jak bede mial fotki to podesle bo teraz skaner mi sie zepsuł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można zrobić? Oj jeszcze wiele jest możliwości... Można starym indiańskim sposobem slanować głowicę, polerować kanały, odciążyć wał korboowy itd. Natomiast najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o silnik jest zakup gotowego zestawu np. Polini o pojemności 80cm. Wiadomo, że tuning wiąże się też z maksymalnym odciążeniem motoru:) To jeśli chodzi o techniczne sprawy a wizualizacja? Tutaj możliwości ograniczone są jedynie fantazją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

hehe ja wiem ze kit mozna wstawic ale to juz nie bedzie 50 tylko 80 :) wizualizacje staram sie robic ja tylko potrafie :D myslałem o polerowaniu kanałów... i jeszce pomysle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzisiaj wpadłem do kuzyna spodkałem u niego kolesia(jagi) który miał zdjęcia jakiegoś motorka jego kumpla. patrze na ten motorek i widze motor GUFIEGO . okazało sie że

Gufi chodzi z Jagim do klasy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jaki ten świat mały!! :( Jak dobrze dedukuje losiu- jesteś kuzynem, kolegi "jegiego" (mnie bardziej znanego jako dżagoda czy po prostu jagoda:) ) Zgadza się- to co widziałeś, to moje moto:) Dałem fotki "jagiem-u", żeby je pokazał koledze (Twojemu kuzynowi?) bo ponoć ten chce kupić jakiegoś sprzęta;) A mój street jest akurat na sprzedaż;) A co Ty o nim myślisz? btw. może niedługo się tam u Was pojawię z tym moto. Jak narazie to jest ono do obejrzenia na wystawie Apanonaru (politechnika Wrocławska)- dżagoda miał się wybrać razem z Wami:)

Ps. a jak tam grypka kuzyna? już wyzdrowiał? :)

Pozdrowienia dla zagrypionych;) i reszty towarzystwa :D

Ps2- kucze powiązania jak w serialu brazylijskim;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

HEjka!

Dawid_15- nie napisałeś na tuning czego mają być to pomysły:)

Nie zabardzo orientuje się do czego mogą Ci się przydać brewki. Na okrągłej lampie wygląda to conajmniej żałośnie. Piszesz, że to ma być tuning skutera. Jeśli masz simsa skuterka to moim zdaniem najlepiej wykonany obejrzysz tutaj: http://www.langtuning.de/bilder/Fahrzeuge/...r%20Naether.jpg

Jeśli jakąś japonię to też masz spore możliwości:) Napisz dokładniej co masz i ile kaski możesz na to wydać.

Ps. wprawdzie niewiele widać, ale mnie normalnie na kolana powaliło-http://republika.pl/simson_sr50/sr50/sr50simson166.jpg

to simson skuter. Coś mi tu streetem cufnie :))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy mnie raczej chodziło o tuning wizualny właśnie. A kolega Gościu pisał o mechanicznym tuningu Rometów. A co myślicie o takiej przeróbce: http://wojtas85.w.interia.pl/yamajkaa.html ??

 

 

A już chciałem wysłać Ci zdjęcie tej Yamahy, bo mam je z wystawy Apanonaru, jest też w riders.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...