Skocz do zawartości

Tory Crossowe


Rekomendowane odpowiedzi

siemka

 

słyszeliście moze o torze w okolicy jędrzejowa a mianowicie KONARY :icon_biggrin:

 

ładny tor motocrossowy legalny, jazda oczywiście za free....pare chopek, górki itp 2 km pętla.... ja jesieni były tu zawody... i wiosną tez mają byc ;] tor głównie piaszczysty i bardzo fajny i ciekawy ;]

to jest około 45 Km od kielc w strone Krakowa... i około 80 km od Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

siemka

 

słyszeliście moze o torze w okolicy jędrzejowa a mianowicie KONARY :wink:

 

ładny tor motocrossowy legalny, jazda oczywiście za free....pare chopek, górki itp 2 km pętla.... ja jesieni były tu zawody... i wiosną tez mają byc ;] tor głównie piaszczysty i bardzo fajny i ciekawy ;]

to jest około 45 Km od kielc w strone Krakowa... i około 80 km od Krakowa

 

 

Czesc

 

Wszystko sie zgadza oprucz darmowosci :D - 10zl placisz od poj (50cc - 80cc) i 20zl od wszystkiego innego powyzej. Reszta się zgadza. ;)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płaczewo 60km od gdanska :D

 

pewnie chodzi Ci o szteklin a nie płaczewo, w wielgłowach masz, nie długi bo kilomertowy ale pojeździć, potrenować zawsze można.

 

 

Co byście powiedzieli na stworzenie stronki, na której każdy mógłby dodawać informacje o torach w jego okolicy, to była by taka baza danych torów motocrossowych w Polsce, co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SIEMA WSZYSTKIM , SZUKAM JAKIEGOŚ FAJNEGO TORU wW OKOLICACH Myslenic , Mszany Dolnej ( MAŁOPOLSKA ) nie mam prawka ... jeżdże głuwnie w parę osób .. nie lubię jeździć po asfalcie bo pały sie czają wszędzie - zna ktos jakis fajny tor ?? słyszałem że jest coś w rabce ale to techniczny .. ;| PZDR

 

 

 

 

 

!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja wiem tylko że w Rzeszowie koło giełdy jest tor,dość profesionalny a poza tym w tych okolichach to nie ma torów ;)

 

link odnośnie toru w Rzeszowie...

http://www.motocross-rzeszow.pl/sub.php?page=otorze

 

Przy okazji ponawiam pytanko o tor w rejonie Nowy Sącz - Gorlice - Jasło :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...