Skocz do zawartości

jak oblałem pierwszy egzamin na prawko


the-one
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ten hebel z LOKowskiej GNki juz mnei raz zaskoczyl.

popatrz sobie na lewy gmol i pomyśl że mnie też ;)

 

 

A jesli GieNek na ktorym bede zdawal ma takie heble jak ten do nauki to chyba zrobie stoppie.

wydaje mi się ze ma troszke słabsze, ejdnak nei testowałem LOKowego GNka na ulicy.

 

Ej MZ, a jest tajemnicze "zawracanie" ? Bo z kolei wpajaja mi ze jest zawracanie.

Jakie zawracanie :?

 

 

No to mnei caly czas kolesie w osrodku wpajaja ze niema hamowania.

Jeśli pan Jacek, to on dużo rzeczy gada, np. że nie wolno hamować w motocyklu przednim hamulcem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale numery. U mnie jest określona trasa i żadnego przedziału czasowego nie ma.

 

U mnie jest dokładnie tak samo. Myślałem, że wszedzie jest stała trasa na moto :roll:

 

Nie przejmuj sie, następnym razem na pewno zdasz.

Życzę powodzenia.

 

pozdrawiam

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no ludzie nie straszcie z tym egzaminem bo 13 sierpnia mam

powiem Ci tak. Nie ma się czego martwić. Jeśli masz wyćwiczone osemki, jeśli umiesz jezdzić moto, a egzaminator nie będzie miał złego dnia to zdasz. Zwracaj uwage na szczegóły. Nie daj się tak jak za pierwszym razem. Patrz na znaki, myśl racjonalnie na drodze. Zdasz napewno. Sam miałem jakiegoś stresa, bo dzień przed egzamem osemki mi nie wychodziły jak trzeba, a trase egzaminacyjną pokonałem zaledwie 2 razy, i to na zupelnie innym motocyklu niż egzaminacyjny. Troche opanowania na egzaminie i zdałem. I tobie się uda.

 

 

zyczcie powodzenia

POWODZENIA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten hebel z LOKowskiej GNki juz mnei raz zaskoczyl.

popatrz sobie na lewy gmol i pomyśl że mnie też ;)

Ja go jeszcze wyprostowalem' date=' bo odpuscilem i nie zdazyl sie jeszcze za bardzo pochylic.

 

Ej MZ, a jest tajemnicze "zawracanie" ? Bo z kolei wpajaja mi ze jest zawracanie.

Jakie zawracanie :?

No takie jakies jakby zawracanie na pasie ruchu czy cos takiego. O ile go dobrze go zrozumialem to mowil cos o tym. I mi sie wydawalo ze scieme wali z tym, bo nigdy o takim czyms nie slyszalem.

Jeśli pan Jacek, to on dużo rzeczy gada, np. że nie wolno hamować w motocyklu przednim hamulcem :D

A nie wiem nawet, taki smieszny kolo. Mnie powiedzial ze trzeba hamowac obydwoma heblami z przewaga tylnego bo przedni jest siekiera.

Ja go oczywiscie olalem i hamowalem przodem, ale juz wiem jak hamowac zeby znowu nie miec przykrej sytuacji. :P

zyczcie powodzenia

Powodzenia ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie jakies jakby zawracanie na pasie ruchu czy cos takiego. O ile go dobrze go zrozumialem to mowil cos o tym. I mi sie wydawalo ze scieme wali z tym' date=' bo nigdy o takim czyms nie slyszalem. [/quote']

 

albo mi coś swita, albo mi sie sniło że tak mówił o ósemce... ale nie dam sobie małego odciąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...