Skocz do zawartości

CO z OC


brugi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myslisz ze jakies laski wyrwiesz na ten avatar? Predzej na jakims forum gejowskim

 

srednio na temat... czyzbys mial komplexy jakies ??

 

 

mam prawo wziąć OC poprzedniego właściciel

 

jak najbardziej....

poszukaj na forum byl juz taki temat.. na bank mozesz troche jezdzic na OC poprzedniego wlasciciela.. nie wiem tylko jka dlugo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca musi oddac ci blankiet OC. Z tym blankietem (jak juz masz swoje blachy) biegniesz do wlasciwego ubezpieczenia i prosisz o przepisanie ubezpieczenia na Ciebie.

 

Jesli stawka jest oplacona za caly rok to nic nie placisz - jesli za pol - zapewne ubezpieczyciel bedzie nalegal, zeby uiscic doplate i objac caly rok ubezpieczeniem.

 

Po przepisaniu OC wozisz ze soba dwa blankiety: poprzednika i swoj blankiet-informujacy o cesji umowy OC.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzieki!!Szkoda ze tu nie ma takeigo czegoś jak puknty "pomół".

Mi starsza mówiła że jak JA spzredam motor to z OC moge isć do PZU (zalerzy gdzie ubezpieczmy) i pokazać i owy blankiet to odzyskam pieniadze za te miesiace co jeszcze sa sa ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze jakies laski wyrwiesz na ten avatar? Predzej na jakims forum gejowskim

 

srednio na temat... czyzbys mial komplexy jakies ??

 

A niby na punkcie czego miałbym miec kompleksy? Po zobaczeniu jakiegos chudego kurczaka?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzieki!!Szkoda ze tu nie ma takeigo czegoś jak puknty "pomół".

Mi starsza mówiła że jak JA spzredam motor to z OC moge isć do PZU (zalerzy gdzie ubezpieczmy) i pokazać i owy blankiet to odzyskam pieniadze za te miesiace co jeszcze sa sa ważne.

Kiedys tak bylo. Po zmianach przepisow OC jest "przypisane" do pojazdu, a nie do wlasciciela.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli stawka jest oplacona za caly rok to nic nie placisz - jesli za pol - zapewne ubezpieczyciel bedzie nalegal, zeby uiscic doplate i objac caly rok ubezpieczeniem.

 

Trzeba jeszcze dopłacić w przypadku gdy poprzeni właściciel miał jakieś zniszki, a tobie nie przysłygują lub też przysługuje Ci zwyszka (np. za wiek).

W takim wypadku dopłacasz różnice, tylko takie przepisanie OC na Ciebie trzeba zrobić nie u Agenta tylko w którymś z oddziałów ubezpieczyciela.

 

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...