Skocz do zawartości

Róznice R1 i R6


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jezdziłem R1 ale własnie wrócilismy z wyjazdu ponad 4000 km gdzie jeden z uczestników jechał na R6 a my na b12 i gsxr1000 i R6 naprawdę odstaje nawet od b12 - w takiej jezdzie turystycznej nie chodzi o to żeby każdy bieg dociągać do czerwonego a własnie taka jazda była wymagana żeby dogonić pozostałe 2 sprzęty. Niestety ale pojemności i momentu niczym sie nie zastąpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja to mam ale pecha albo R1 faktycznie są tak zmieszane że koniec. Co sobie cos upatrzę i jade ogladać to okazuje sie albo jakies matactwo z numerami albo ni tek pracują zegary albo juz w ogóle jest krzywa bo po potężnym dzwonie. Wydaje mi się że chyba lepiej jednak wziąć cos z zachodu nawet niech bedzie ciut droższe niz u nas ale napewno nie tak znorane (chociaz wiem że na zachodzie tez nie oszczędzaja maszyn)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

też duzo smigam z moja panią i nie narzekam tu na brak mocy tylko na totalna niewygode...Wczesniej miałem ZX-6R i teraz mogę ją nazwać turystykiem w porównaniu do R6. Dlatego sprzedaje i kupuje cos wygodniejszego:)Jesli chodzi o nerwowe ruszanie spod swiateł we dwójke to faktycznie na pierwszych 2 biegach lubi ja podrywać do góry...A co do skrzynki to modele do 2000r. miały wade drugiego biegu i bardzo szybko sypały sie skrzynki...W 2001 poprawili defekt nie ma rzadnch problemów z maszynką:)Co do R6 to wiem jedno jest idealna do nauki jazdy na gumie:)Uczyłem sie od podstaw tego triku i pojełem sztukę błyskawicznie:)Z R1 już jest gorzej bo przy nauce bardzo prosto o plecy...No i R1 jest jeszce mniej wygodna...Bo ma niżej kierownice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...