Skocz do zawartości

Gazolina ?


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co za ludzie czy wy myslicie ze gazoline to sobie na stacji kupicie?? no chyba na stacji u henka w stodole gdzie jest rozlewnia opalu odrazu :P jezdzenie i kupowanie gazoliny w celu jezdzenia to jest normalny przekret bo w nadzwyczajny sposob oszukujemy panstwo a tanie to jest dlatego tylko ze nie dopierdoli*i akcyzy na to bo to nie ma sluzyc jako zupa do naszych maszyn Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E j o co sie do mnie przyczepiles emzet?? czy ja pisze gdzies ze stac mnie zeby jezdzic tylko na PB i neguje gazoline?? gazilna jak najbardziej zreszta przesledz calkiem temat to zobaczysz jakie mam zdanie na ten temat, ale poprostu troche nie rozumiem jak ktos pisze ze u niego na stacji niema GAZOLINY i jest jeszcze zdziwiony :-D ja tylko w poprzednim poscie tlumaczylem gdzie trzeba szukac takiej gazoliny i jak to sie ma do tego ze zadko ja mozna spotkac :P teraz takie male porownanie PB= gazolina, Olej Napedowy=Olej opalowy tylko za te drugie, tansze mozna zaplacic spory mandat jak Cie ktos przyczaji, ale kto tam bedzie motocykl sprawdzal na czym jezdzi. Pzdr emzet i chyba troche zle zrozumiales mojego poprzedniego posta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB= gazolina' date='[/quote']

 

No niebardzo .... jest to podobne - gazolina to produkt uboczny, liczbe oktanowa na pewno ma rozna... to ze silnik to akceptuje to nie znaczy ze to jest to samo...

 

ale kto tam bedzie motocykl sprawdzal na czym jezdzi

 

Do tego nie potrzeba cudow techniki... sprzet na gazolinie czuc z daleka .... nawet auta na gazie tak nie daja...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E j o co sie do mnie przyczepiles emzet??

 

 

nie przyczepiłem się, tylko jakoś mi tak z twojego posta zapachniało "dziwne że szukają tej gazoliny przecież jezdzi się na benzynie"

 

osobiście nic do Ciebie nie mam :D

 

ja chętniebym się zaopatrzył w beczke gazoliny, czemu nie, tylko nei wiem gdzie tego szukać :P

 

a ludzie się pytają dlaczego nei ma na stacjach, bo są przyzwyczajeni że wszystko co do samochodu kupije sie na stacjach. proste :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem moje porownanie PB=gazolina pod wzgledem chemicznym bylo zle to wiem :P tylko mi chodzilo o to ze ci co maja na Pb to kombinuja z gazolina, a ci z olejem napedowym z opalowym :D uzylem troche zlego znaku :evil: to ze gazolina smierdzi to wiem, ale z wszystkich 2t smierdzi heheh i nikt po zapachu nie bedzie sie doszukiwal co masz w baku. Ci panowie maja wazniejsze sprawy, ludzie oszukuja na miliony litrow lejac opal i tym sie zajmuja (firmy transportowe) a nie tym ze ktos sobie zalal 5 litrow gazoliny i jescze rozmail ze zwykla PB :evil: emzet zagadaj do m16 z krakowa masz nie daleko robisz zamowienia dla siebie i znajomych i przyjezdzasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sienauczyłem na chemi :evil::P

to mieszanie paliwa gazolina/PB95 nie ma sensu (nigdy się nie zmieszają).

PB zawiera dodatki uszlachetniające i anty-samozapłonowe:)

 

gazolina ma inną siatke wiozań :P jest paliwem popularnie nazywanym 93 była tez jeszcze gorsza odmiana 86 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku demoludów myślę, że nie ma przeciwwskazań. Przecież jak były one produkowane (lata 80 i początek 90) to jeźziły na benzynie o mniejszej liczbie niż 95 oktanów i napewno są przystosowane do gorszego paliwa.

 

Nie pamiętam kto, ale ktoś z podróżników z forum pisał że jechał MZ ina ukrainie zatankował PB 86 i sprzęt dużo lepiej chodził i mniej palił...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...