Skocz do zawartości

Gazolina ?


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie, spojrzmy na rewelacyjny stan naszych drog! warto placic chocby i 5 zlotych za literka oby tylko rzad utrzymal drogi i te platne autostrady w takim porzadku... :-D

 

a teraz popatrzcie co to sie w polsce dzieje ze musimy szukac jakis gazolin po 2 zlote...

jak przyjedzie moj tata z sanatorium to sie dowiem dokladniej o tym specyfiku bo jakis czas robil w tej branzy...:/ a jesli chodzi o bezmyslne jezdzenie po miescie to ja to robie codziennie nieraz po pare godzin od 3 lat... nawet nie zdaje sobie sprawy ile kasy na to wydalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o bezmyslne jezdzenie po miescie

 

 

nie rozumiem troche tego watku... tzn ze jak gdzies jedziecie to macie zaplanowane gdzie i jeszcze najlepiej jak byscie jechali cos zalatwic???

 

ja czesto jezdze bez celu wiem mniej wiecej gdzie chce dojechac albo wybieram sobie pierwsza droge a pozneij tam gdzie mnie oczy poniosa to jest the best:d przynajmniej moim zdaniem...

aha no i ja nie jezdze po miescie bo poprostu tego nie lubie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram sobie pierwsza droge a pozneij tam gdzie mnie oczy poniosa to jest the best:d

zgadzam sie w zupelnosci.

 

jak mialem ogara to po prostu jezdzilem. denerwowalem tym cala okolice bo ciagle glownie po pobliskich ulicach. teraz jezdze glownie z kims wiec mam okreslony cel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam cel... pojezdze odreaguje swoje, a nie maluje markerem po przystankach :evil: i to jest glowna przyczyna tej jazdy, jazdy bez celu bo tak naparwde to jade tam gdzie sobie w danej chwili umysle i to jako takiego celu nie ma, zreszta coz bede mowil kazdy wie o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem ma teraz podobna cene do bęzyny

To zle wiesz :twisted:

Obecna cena to to 30 zl za 20 L

A ja dalej sie zastanawiam czy to zaczac lac ;)

 

 

BTW: Z ciekawostek to mi moto ladniej chodzi na bezolowiowej niz U95 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...