Skocz do zawartości

No i zostalem na lodzie :((


Bekon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak cos czulem przez skore.Planowalem wyjazd w te wakacje na okres ok. 1 tygodnia w terminie 06-13,14 sierpien z poczatku na przelecze alpejskie lub tez jako alternatywa Bosnia i hercegowina polaczona z Dubrownikiem i w drodze powrotnej ze Slowenia. pisalo sie wielu chetnych ale w ostatniej chwili jak co do czego dupa bo kazdemu cos wyskoczylo.

Moze jest ktos chetny kto wybralby sie w proponowane powyzej kierunki? Wyjazd raczej economy ale bez namiotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bekon - ja jadę z pasażerką właśnie w tym terminie w Alpy. Z naszej strony sprawa 100% aktualna.

Z Dubrownika właśnie wróciliśmy kilka godzin temu :( Fajnie było, ale nigdy więcej nie pojadę do Chorwacji na moto w lipcu, chyba że będę miał kombinezon z klimatyzacją:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem podobny problem więc pojechałem sam z myślą, że spotkam kogoś po drodze jadącego w tym samym kierunku. Wszyscy jechali akurat w drugą stronę. Przejechałem tak 6000km i nie żałuję. Głowa do góry, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no tak to zazwyczaj juz jest, ze najwiecej chetnych zawsze na etapie planowania sie znajdzie, a jak przyjdzie co do czego to nagle sie okazuje, ze nikogo nie ma :mrgreen: Planujac moj wyjazd tez mialem kilku "powaznie" zainteresowanych uczestnictwem, ale z gory nastawilem sie na samotny wypad i tak oczywiscie sie stalo :evil: Nie zaluje niczego, nie ma to jak jazda solo :mrgreen:

3maj sie i powodzenia :)

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jacek2929

Wybieram sie wlasnie w alpejskie tereny tak w okolicach 12 sierpnia na około 5-6 dni. Jezeli ktos ma ochote sie przylaczyc to zapraszam :P Wszystko zalezy od pogody ale jak narazie jest dobrze. prognozy sa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bekon , Chcemy razem z mężem ( ja jako balst ) pojeździć od 12.08 do 15.08. Jeśli masz jakąs konkretna propozycję_ Alpy niestety mokre- a wolałabym raczej średnie ciepełko to chętnie się dołączymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...