Skocz do zawartości

dt 125 r Idzie wam na koło ??


Rekomendowane odpowiedzi

hmm dziekifik554, a twoja dt80 szla z dwójki z klamy? za godzine ide jezdzic to zobacze, sprobuje z troche wiekszych predkosci ;) bede tak przed 23 bo teraz jade do dziewczyny to po drodze bede probowal gumowac :mrgreen:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie potrafiłem postawić swojej DT 80 na gume a dzisiaj się udało :mrgreen: !! Fakt ze to nie była jazda tylko takie podniesienie ale już postępy są ;) Na asfalcie zatrzymałem się, wrzucam jedynke, obroty tak gdzieś 6500-7000 obr/min i się udało, heh przód uniósł się tak 40-50cm do góry!! Więc mówie wam: trening, trening i jeszcze raz trening :twisted: . Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a nie mówiłem że da sie postawic dt na 3 biegu na koło :twisted: a w dodatku okazało sie że pierscionki wyglądały jak żyletki więc była słabsza kompresja ;)

 

ustawilem YPVS tak jak ten koles na zdjeciu ktore zamiescilem wyzej

to znaczy jak? tak jak na tym zdjeciu http://www.bikepics.com/pictures/371898/

ale jak to zrobiłes? zdjełes dyfuzor i pokrywke od ypvs i ustawiłes na max otwarty zawór a pozniej ponaciągałes na linkach?

ja mam ustawiony zawór na max. otwarciu i dorobioną blaszke, która nie pozwala mu sie obkręcac, silniczek odłączony

 

zaklejałes otworej na obudowie filtra tą tasmą?

 

stawianie z klamy jakoś mi za bardzo nie wychodzi, tylko z 1. a z resztą łatwo stawia z gazu. na strzał ze sprzęgła reaguje gwałtownie przyspieszając, czasami tylko poderwie troche koło więc wole je używac do tego niz do gumowania

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziekifik554, a twoja dt80 szla z dwójki z klamy?
Moze dalo rade by ja tak wyrwac ale jakos nie mam serca az tak katowac sprzegla ;) Wydaje mi sie ze Dt80 jest generalnie za slaba do pozadnych gum i kazda dluga guma to poprostu katowanie motoru :?

 

bo teraz jade do dziewczyny to po drodze bede probowal gumowac  
:twisted: :twisted: :twisted: Nie ma to jak przyjemne z porzytecznym :D

Jaka najwieksza predkosc udalo Ci sie osiagnac na kole swoja dt ? Tak mniej wiecej, pytam o dluzsze gumy gdzie przejezdzasz parenascie metrow ;)

Pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze Dt80 jest generalnie za slaba do pozadnych gum i kazda dluga guma to poprostu katowanie motoru  

To ja tylko podpowiem ze na Dt80 da sie dosc porzadnie polatac na gumie. Kolega staje na 1 z gazu po czym przepina bieg na dwojke i leci dalej ;) . Ostatnio nawet wyrywa ja z dwójki na koło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze sie do tematu.Mam honde crm 125 i na koło to ze strzału ze sprzegła z jedynki stanie a na dwójce to w życiu nie da rady.Kolega ma Sachsa ZZ 125 sm i na 3 go poderwie i jedzie około 250 metrów na kole a na v-maxa jest gorszy ale te motory jak na 125 i tak nie są za szybkie ponieważ ich v-max wacha się miedzy 110-115kmh.Co może być?? Czytałem to crm powinien iść 125-130kmh bez problemu.I jeszcze jedno czy filtr stożkowy nadaje się do terenu.Czy crm jest gdzieś bloklowany, dyfuzor jest pusty.Do 3 biegu idą obroty do końca a 4 i 5 bieg do 10tys.obr a 6 do 9,5tys.obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zwierzu :lapagora: :)

 

jak sie spisuje rama po zamontowaniu 12 o'clocka ? ;) też kiedyś luukałem, jak to by wyszło w DT ale rama jakaś taka gibka się wydaje :P rozumiem, że stelaż idzie gdzies mniej więcej od miejsca, w ktorym jest mocowanie amorka?

 

ps. jutro sie zglosze po filmik, teraz ide spać - mam kolokwium o ósmej rano :roll: ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział że ja ją stawiam z 4ki ?

Ja ją stawiam z 2jki i dochodze do 6tki... zresztą suri i kto tam był w lublinie widział to na żywca na torze

 

PS ten bar jest przymocowany tąśmą klejącą do owiewki buahaha :-D :-D

To jest tylko po to aby się nauczyc przycierac ;] równie dobra jest puszka po piwie ale gdzie ja znajde taka długa puszke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no master jest :!:

Też bym chciał tak śmigać na kole, zawsze mam problem z użyciem hamulca, bo z tego co mi się wydaje to powinno się łapać pion i manewrować gazem i hamulcem a nie się rozpędzać na maxa aż moto samo opadnie. Co ty na to :?: Może masz jakieś porady :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...