Skocz do zawartości

Jestem zielony,pytanko o wsk


Ahmed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jako że jestem zielony w tych klockach prosze o pomoc użytkowników bardziej doświadczonych niż ja.Mianowicie zastanawiam się nad kupnem wsk(tzn. tak się składa że mój kolega sprzedaje) z wyglądu jest bardzo ładna,w sumie pierwszy raz widze w takim stanie ten sprzęt,chodzi też nie źle,niesety jest bez papierów :cry:

Chiałbym się dowiedzieć ile byście dali za ten sprzęt jako że jestem zielony i nie chce przepłacic. wiem że zdjęcia mogą nie do końca odzwierciedlać jej rzeczywisty wygląd i stan.Ale prosiłbym was o pomoc.

Z góry wszystkim dziękuje.

 

Zamieszczam link do mojej galerii,gdzie można zobaczyć tą wsk.

 

http://www.forum.motocyklistow.pl/album_pe...hp?user_id=4902

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200-300 zł może ale to zalezy od regionu :/ papiery da się załatwić trzeba chodzić jakies 2-3 miesiace (zalezy od urzędu). Bardzo ładny egzemplarz do odnowy :) brakuje mu oryginalnej lampy przedniej :( i kilku innych detali ogulnie spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200-300 zł może ale to zalezy od regionu :/ papiery da się załatwić trzeba chodzić jakies 2-3 miesiace (zalezy od urzędu). Bardzo ładny egzemplarz do odnowy :) brakuje mu oryginalnej lampy przedniej :( i kilku innych detali ogulnie spoko ;)

 

Mógłbyś powiedzieć coś więcej jak załatwić te papiery,co musze mieć ,gdzie musze iść??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde balas,troche poczytałem w internecie na temat zarejestrowania i dochodze do wniosku że łatwiej jest kupić wsk nówke sztuke nie śmiganą niż zarejestrować starą.Problem w tym że ten koles nie ma wógóle żadnych papierów do niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma wógóle żadnych papierów do niej

 

 

To sie normalnie zarejestrować nie da. Może na zabytek ale to kupa kasy.

 

 

musisz zlokalizowac pierwszego właściciela.

 

Jeżeli żyje to może nawet nie chcieć z tobą gadać.

 

Ja bym tego nie kupił (chociaż wygląda nie źle) chyba że sobie wstawisz do gabloty i będziesz obserwować. Wole złom ale z papierami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...