Skocz do zawartości

Aprilia 125 RX


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was prośbe chciałbym sie dowiedzięc od was wszystko o tym moto, jesli powtarzal sie ten temat to sorki ale szukałem w archiwum i zbytnio duzo info nie znalazłem :? Bo mam właśnie okazje na to moto za bardzo mała kase (narazie wiem tylko tyle o nim ze jest to rocznik cos 95-96), własnie musze go dokładnie obejrzec ale kompletnie nic nie wiem o tym moto, szukałem troche na necie ale znalazłem same "suche" dane techniczne :evil: Jak ktoś miał do czynienia z tym moto to prosze o pomoc :?: :?: :?: Chciałbym sie dowiedzięc dosłownie wszystko o nim :) Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34km, duzo lepsze zawieszenie niz Dt czy KMX. Na tym mozna juz poszalec ostrzej w terenie. Jest tez dosc wysoki. Odpowiedniki to KDX lub CRM . Ogolnie fajny sprzet. Z czesciami podobno nie ma problemu. Jak CI zabraknie mocy to kupujesz 160cc i masz ok 40km :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak CI zabraknie mocy to kupujesz 160cc i masz ok 40km Very Happy

Z tym chyba nie bedzie problemów bo jak narazie mam simka i przesiadka z simka na taki moto to chyba bedzie wystrczajaca róznica mocy :) :D Bo poszukiwałem cały czas Yamahy DT 80 ale mam okazje na takie moto :evil: A jak z moca chyba 34km daje sobie rade w terenie ;) :?: :?: , a v-max mniej wiecej ile :?: :?: a jak z jazdą po asfalcie, jak się założy odpowiednie oponki to tez będzie smigał :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo poszukiwałem cały czas Yamahy DT 80 ale mam okazje na takie moto

Stary bierz RX jak dobry, lepsza zawiecha, lepsza moc. Jasne że daje rade w terenie :!:

A co do asfaltów to tak jak zawsz, zakładasz szosowe opony i śmigasz :!:

Widaomo że na dłóższą trase siedzenie będzie za wąskie ale w teren i na krótsze dystanse to świetne moto :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Hmm też właśnie przymierzam się do sprowadzenia z włoch takiego RX'a 125 gdzies 91' - 95' rocznik. Narazie nie mam jeszcze info ile to tam stoi. Wie ktos moze ile taka maszynka z 94 roku z prawem rejestracji kosztuje za granicą?  :-)  

 

Pozdro

 

średnie ceny RX z ogłoszeń niemieckich + cena transportu i zarejestrowania. czasami się trafiają na ebay, ale nie za często

 

http://www.mobile.de/SIDhGrkJaY.Ya9qTovWyz...=0&doSearch.y=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dolacze sıe do pytanıa!

Krazy opınıa ze rx jest dosc awaryjny (mowıa ze sıe zacıera). Rozmawıalem zkristim_rx125 ı powıedzıal ze to jakas pomylka ı u nıego nıe wystepuje wıec pytan sıe ınnych (glownıe Strzalek_t)

Jeszcze ınnym problemem jest moje 161-162cm.

Co do pıenıedzy to bede mıal pewnıe kolo 4000-4500zl! Jestem pewny rx-a no chyba ze trafıe na kdx-a po tez bardzo fajny sprzet! Przejrzalem chyba wszystkıe tematy z rx-em ale cıagle nıe wıem...z jakım motocyklem moze konkurowac bo pıszecıe ze od dt125 lepszy od kmx-a lepszy...z koleı zawıeszenıe na pozıomıe kdx-a exe ale sılnık lepszy...ale w koncu od exc gorszy! Jak to z nıa jest??

Pozdrowıenıa z turcjı!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem na 4um opinie że nie porównuje sie ECX i KDX do np RX. Słszałem również że EXC jest najlepszy i zostawia daleko w tyle RX...nie wiem jak to jest w rzeczywistości...ktoś wie jak te w/w modele prezentują sie wagowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem na 4um opinie że nie porównuje sie ECX i KDX do np RX. Słszałem również że EXC jest najlepszy i zostawia daleko w tyle RX...nie wiem jak to jest w rzeczywistości

 

taka jest prawda. W rzeczywistosci jest tak jak napisales... Ktm exc 125 jest to najlepsze hard enduro , nie wiem jeszcze jak husqvarna wr 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mialem okazje przejechac sie RXem i w sumie mnie zainspirował do kupna. Moze niedlugo zwioze go do domu i podziele sie moja opinia kompletnego amatora.A moze ktos przy okazji wie jaka powinna byc swieca w RXie? Bo w tym moim jest chyba troche zła, poniewaz zanim sie wkreci na obroty to przerywa.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakım motocyklem moze konkurowac bo pıszecıe ze od dt125 lepszy od kmx-a lepszy...z koleı zawıeszenıe na pozıomıe kdx-a exe ale sılnık lepszy...ale w koncu od exc gorszy! Jak to z nıa jest??

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :!:

Konkuruje z innymi motocyklami w klasie 125. Ma swoje wady i zalety które sam wypisałeś powyżej.

 

Co do RX to mi się bardzo podoba, miałem okazje się przekatać i uważam że dysponuje dużą mocą, a co do zawiechy to nie moge za dużo powiedzieć bo nie latałem w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...