Skocz do zawartości

Do posiadaczy Hondy TRANSALP 600-650 !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, w przyszłym tygodniu dobieram nowego transalpa z salonu i chciałbym zrobić jakiś klubik transalpowiczów. Piszcie do mnie na priva lub tutaj kto ma transalpa i zrobimy stronkę klubową, i połączymy się z varaderoclubem. Im więcej chętnych tym lepiej, będziemy organizować wspólne wyjazdy i zloty. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakby co to mam Trapa do sprzedania z 98 roku. Smigalem nim 2 sezony...i aktualnie smigam nadal, tylko ze po Anglii...a tutaj maja ciut lepsze drogi niz w POlsce i chce zamienic na cos szybszego... na autostradzie w towarzystwie cbr-ek troche mu za szybko...ale na polskie warunki to zaajebistyczna maszyna... http://www.bikepics.com/pictures/329431/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kurde ludzie ale smaka mi tutaj narobiliście.

Cale popołudnie siedze i czytam to forum i jestem niemal pewny, że chyba dzisiaj już nie zasne.

Tyle że jak narazie to ja ujeżdzam Simsony i stare SHLki.

Prawko coraz bliżej, ale wydaje mi się, że powinienem dosiąść coś na czym bezpiecznie naucze się jeździć.

Etki to fajne motorki, ale czy ich epoka juz nie mineła?

Nie chce już nigdy więcej spędzać godzin grzebiąc się we wnętrznościach.

Jakiego rumaka dosiąść? Mam na myśli motocykl turystyczny, z lekką nutą enduro, ale coś co nie będzie mi sie psuło i będzie miało silnik który mnie nie zabije. :roll:

Pisze tutaj, bo czuje tutaj swojski klimat.

Nie wiem czy dobrze robie dopinając się w ten temat - jak coś to sory, przenieście mnie.

 

Chciałem dopisać:

Jak to jest z motocyklem który ma mniejsze koło tylne od przedniego?

Jest opinia ze np. ETZ 251 (z mniejszym kołem) względem ETZ250 ma gorszą sterowność właśnie z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...