Skocz do zawartości

Co sądzicie o tym kasku..... ??


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż dzięki za odpowiedzi.... Myślę że lepiej jeździć w takim kasku niż bez żadnego, a co do malowania to znalazłem jeszcze taki sam tylko srebrny (trochę ładniejszy). :evil: A tak poza tym to nie wiem dlaczego ale Tigery są droższe o okolo 10 - 15 zł od tego kasku?

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy skusilam sie na kask takiej niskiej klasy na alegro i teraz obydwa leza w kartonach w szafie bo nie nadają sie do niczego, a najbardziej do jeżdżenia w nich na sprzęcie. Nawet podany rozmiar przeze mnie nie odpowiadal rozmiarowi mi przyslanemu.

Zastanów sie dobrze, tanie mięso psi jedzą!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy skusilam sie na kask takiej niskiej klasy na alegro i teraz obydwa leza w kartonach w szafie bo nie nadają sie do niczego' date=' a najbardziej do jeżdżenia w nich na sprzęcie. Nawet podany rozmiar przeze mnie nie odpowiadal rozmiarowi mi przyslanemu.

Zastanów sie dobrze, tanie mięso psi jedzą!![/quote']

 

Dlaczego się nie nadają? Rozmiar się nie zgadza? Czy zdecydowałaś że materiał z którego są zrobione nie odpowiada? A w ogóle myślę że na motorowery taki kaski są ok. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skuter . Czyli motorower :evil: I kask dość drogi ze średniej pułki cenowej. W/g mnie niema co oszczędzać bo co to za konfort jeździć w plastikowym garnku. Kolega ma tornado i przymierzałem go, wogule to gąpki ani nic niema. Sam steropian w środku. Tu ciśnie tam gniecie. Za nic bym tornado nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się nie nadają? Rozmiar się nie zgadza? Czy zdecydowałaś że materiał z którego są zrobione nie odpowiada?

Po pierwsze to zamówilam kask rozmiar S a wielkością to chyba L przewyższal, choć rozmiar opisany byl jako S, po drugie w środku to gąbeczka byla a nie gąbka, co w ogóle uniemożliwialo utrzymanie sie takiego kasku.

Mam Yamszkę Virażkę i chcialam kask otwarty z szybką ale to co dostalam to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to zamówilam kask rozmiar S a wielkością to chyba L przewyższal' date=' choć rozmiar opisany byl jako S, po drugie w środku to gąbeczka byla a nie gąbka, co w ogóle uniemożliwialo utrzymanie sie takiego kasku.

Mam Yamszkę Virażkę i chcialam kask otwarty z szybką ale to co dostalam to porażka.[/quote']

 

 

A jakiej ten kask był firmy? Kupiłas go przez allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej ten kask był firmy? Kupiłas go przez allegro?

 

To żadna renomowana firma, po prostu chcialam wlaśnie zaoszczędzić i się wrąbalam za te dwa kaski kupione na alegro mialabym nówkę sztuke nie śmiganą sprowadzoną z Niemiec.

Jak to mówi przysowie "chytry dwa razy traci" i ja do tego pasuje jak ulal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...