Skocz do zawartości

Dzisiaj Gliwice 3 Yamahy obok cmentarza. Ktos z forum ?


Rekomendowane odpowiedzi

tomasso zworcil uwage na tych 3 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :roll: :roll: :roll: :roll: tzn wpadli mu w oko :-D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sputnick, tajniacy są wszędzie :] ja odpale byle jakie moto pod garażem i po 5 min jak wyjde przed brame to stoja tajniacy :D Nietrudno ich poznac bo maja bordowe polonezy :) Raz jak u kumpla byli to swojego poldka musieli zapalic na pych :-D :-D

 

Ps. na moim podwórku mieszkają po części zgryzliwe, stare dziadki które zazdroszczą młodości i moto :-D :-D I dzwonia na pały że odpalam moto i robie przegazówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moim podwórku mieszkają po części zgryzliwe, stare dziadki które zazdroszczą młodości i moto   I dzwonia na pały że odpalam moto i robie przegazówki

Ta :? a wez do tego dodaj jesszcze to ze te stare dziadki to kiedys były pały i to dosc wysoko usadzone.Dzwonia do "dawnego kolegi" ktory jeszcze "słuzy naszemu kochanemu panstwu" i kolega przyjezdza. :-D :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjada syrenka z napisem MO i spytaja sie co szanowy obywatel robi :mrgreen:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sąsiada któryjeszcze w MO robił i był wyyyyysoko postawiony w prewencji. Kiedyś przyjechał radiowóz jak jeszcze charta miałem, bo sąsiadka zadzwonila ze bez tłumika jeżdze :twisted: jak do mnie podjechali to wyszedł sąsiad i okazało sie ze to jego dawny kolega podjechal :) chcieli sąsiadce mandat za nieuzasadnione wezwanie wlepić (tej sąsiadki nikt nie lubi bo d*pe wszystkim truje na około) tobyła ostatnia moja przygoda z policjąna mojej ulicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sąsiada któryjeszcze w MO robił i był wyyyyysoko postawiony w prewencji. Kiedyś przyjechał radiowóz jak jeszcze charta miałem' date=' bo sąsiadka zadzwonila ze bez tłumika jeżdze Twisted Evil jak do mnie podjechali to wyszedł sąsiad i okazało sie ze to jego dawny kolega podjechal Very Happy chcieli sąsiadce mandat za nieuzasadnione wezwanie wlepić (tej sąsiadki nikt nie lubi bo d*pe wszystkim truje na około) tobyła ostatnia moja przygoda z policjąna mojej ulicy Very Happy[/quote']

 

 

:-D :-D Podoba mi się ta historia..! :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...