Skocz do zawartości

Kolczyk a jazda na motocyklu.


Rekomendowane odpowiedzi

W jezyku to jeszcze mozna dezynfekowac alokoholami . i w sumie zastanawiam sie nad takim rozwiazaniem

 

to nie jest dobry pomysł ... będzie bolało' date=' uprzedzam ;) zalecany czas przerwy, to 2 tyg ... ale to też zależy od gojenia. Jeżeli komuś zagoi się szybko, tzn. że opuchlizna całkowicie zejdzie, nie będzie nic bolało, a po wyjęciu kolczyka widać, że ranki nie ma - jest ładnie zagojona skóra ... to można wcześniej :D ale nie polecam dezynfekować alkoholem :)

 

Ja pier*ole samych spec-endurowców tu widzę

 

no temat faktycznie nie do końca na temat moto ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej jakby ktos nie widział ze mam 15 lat (po poziomie intelektualnym ktory pomysł z kolczykiem swiadczy iz nie jest za wielki :) ) i jestem w okresie "dojrzewania" w kotrym cały czas rosne.Takze z dziary 10 cm zrobi mi sie przez dwa lata 25cm. :? Dziary sa wiesniackie.Kolczyki tez ale mniej ;) Niech ktos zamknie ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo madre <lol2> kolczyk w kazdej chwili zdejmie tak ??

A tatuaz ??? Brawo za pomysl

 

No kolczyk zdejmie i myślisz że na brwi śladu nie będzie.

Rozumując po twojemu to niech lepiej sobie włosy pofarbuje na czerwono jak Wiśniewski, odrosną i śladu nie będzie.

Kolczyki są zdeka pedalskie.

 

 

Tatuaż się nie znudzi o ile jest zrobiony przez profesionalistę i coś sobą wyraża, po pewnym czasie zapominasz o nim i nie zwracasz na niego uwagi.

Jest zaraźliwy jak zrobisz jeden to będziesz chciał drugi, jak po roku stwierdzisz że jest do dupy to można go zawsze przerobić na coś innego ale najlepiej na początku przemyśleć wzór.

Od 8 lat sam mam dwie dziary i jakoś mi się nie znudziły.

 

Dopisano:

Nic Ci się nie rozciągnie, myślisz że urośnież jeszcze dwa razy taki jak jesteś?

Nikogo nie namawiam bo to oszpecenie ciała na całe życie i trzeba się przespać z tą decyzją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolczyk zdejmie i myślisz że na brwi śladu nie będzie.

 

no bez przesady' date=' nie będzie miał nie wiadomo jakiej blizny :D a w języku dziurka zarasta się po około 5 godzinach od wyjęcia :)

 

po pewnym czasie zapominasz o nim i nie zwracasz na niego uwagi.

Jest zaraźliwy jak zrobisz jeden to będziesz chciał drugi

 

wiem ;) sama mam od ponad 1,5 roku jeden i nie znudził mi się ;) wiem, że młodo się zdecydowałam, ale nie była to decyzja podjęta ot tak, bo długo przekonywałam samą siebie, jak i rodzica :D od małolata się na to napatrzałam, bo starszy brat robi dziarki, więc to też zapewne dlatego :D

 

jak po roku stwierdzisz że jest do dupy to można go zawsze przerobić na coś innego

 

przerabiany tatuaż nie zawsze wygląda dobrze :? a już w ogóle' date=' jak jest przerabiany kilkakrotnie...

 

Nic Ci się nie rozciągnie' date=' myślisz że urośnież jeszcze dwa razy taki jak jesteś? [/quote']

 

właśnie ;) jest jeszcze opcja, że na starość zgłupiejesz i np. zaczniesz ostro trenować siłkę i jechać na "odżywkach" ... to wtedy owszem ;)

 

Nikogo nie namawiam bo to oszpecenie ciała na całe życie i trzeba się przespać z tą decyzją.

 

Na całe życie - owszem. Ale czy oszpecanie :?: ;)

 

P.S. - Fakt, w sumie temat do zamknięcia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no temat faktycznie nie do końca na temat moto ;) :mrgreen:

 

No ale autor pytal czy mu bedzie przeszkadzalo w jezdzie na moto :) 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...