Skocz do zawartości

Uwaga na psiarnie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwazajcie bo niebieskie chlopaczki postanowily robic podwojne punkty radarowe. Tam gdzie stoi drogowka spodziewajcie sie ze za jakies 500 metrow bedzie stal drugi z ukrytym foforadarem..

 

tak wiec po jakims 1 km proponuje krecici manetka

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to nic :-D Najfajniej jest jak kilkaset metrow siedzi babka z lornetka i wypatruje kto nie ma zapietych pasow :twisted: , no i za paredziesiat metrow milicja wie kogo zatrzymać :mrgreen:

 

czesto tak stoja jak sie 7 do warszawy podlacza od strony gdanska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie co to za dowod winy, jak jakas baba siedzi w krzakach i lipna lornetka cos tam wypatruje? "Zobaczyc" wtedy moze wszystko, a zapiac pasy przed kontrola to tylko chwila :-) .

Akurat to mnie ani parzy ani ziebi, bo akurat zawsze zapinam pasy. Zastanowic sie mozna tylko nad sposobem postepowania "funkcjonariuszy", ktorzy chyba na sile staraja sie osmieszyc :-) .

 

Ale jak mowie "lapy, lapy, cztery lapy :-) "...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje, ale w Wa-wie drogówka chyba nowe rozkazy dostala :D . Może to skutek akcji "stop wariatom" czy cuś. W poniedziałek jadac Puławska w stone Warszawy, widzialem z 5 zaczajonych focusów i panów P z suszarkami. Mnie na moto nie zatrzymali :lol: , ale przy dwóch, czy trzech stali delikwenci w puszkach.

Wczoraj z kolei, na tej samej drodze, też ze dwie drogówki stały, z czego przy jednej dodatkowo jakaś biała furgonetka z wysunietym masztem i czymś przypominającym kamerę przemysłową na końcu. Nie wiem, czy to wóz transmisyjny jakiejś telewizji zatrzymali i sprawdzali jego możliwości, czy też nasza Policja dostała nowe zabawki do testowania :P .

 

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario we Wrocku tak jest , skrobnij gdzie, już od jakiegoś czasu się słyszy, że Policja wypowiedziałą u nas wojne, tylko na razie jest pat :P:D

 

 

pozdro

==============

GSF 600 S BANDIT

 

wlasnie z tym jest problem bo to sa lotne patrole i beda zmieniac miejscowy czesciej niz zwykle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś całkiem niedawno jechałem z Gdyni do Sopotu i gliniarze stali tam gdzie zawsze czyli w okolicach salonu suzuki pomiędzy orłowem a kamiennym potokiem. Dwóch na motocyklach z radarem. przejechałem obok tak z 80-90 i tylko popatrzyli:)

Zauważyłem też (chyba, że to ja mam takie szczęście), że policja w radiowozach nic nie robi za jazdę pomiedzy samochodami w korku i za jazdę na długich światłach w dzień.

Bardzo to miłe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch na motocyklach z radarem. przejechałem obok tak z 80-90 i tylko popatrzyli:)

Ja wczoraj na trasie 7 brałem kolumnę puszek - 110 na budziku, teren zabudowany i w ostatniej chwili zauważyłem powód spowolnienia ruchu. Panowie policjanci z suszarką u uśmiechem na ustach odprowadzili mnie wzrokiem nawet nie wyciągając lizaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys jechałem puszką z całą rodzinka i staly mendy no to wiadomo jak jechala jaksa puszka albo moto to standartowe mruganie(moze to komus uratowalo portfel:D) alle zaraz policja zatrrzymuje za jakies 800m za mruganie swiatelkami ale starszy pogadał $ pogadał $ i policjanci zapomnieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...