Skocz do zawartości

4t w teren


Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy 600 nie będzie za dużo po 50? chce moto przedewszystkim na traski :D oczywiście na krótkie wypady do lasu czy pochasania na torze też...

Będzie ok. XT to nie jest Fazer, ze z pojemności 600ccm wykręca jakieś niesamowite osiągi. W sprzętach typu XT silniki są naprawdę łagodne i ich moc jest łatwa do opanowania. Większy problem możesz mieć z masą motocykla - wysoko umieszczony środek ciężkości w połączeniu z niemałym ciężarem sprzęta powoduje, że z początku moto może się kłaść wbrew Twojej woli :P Ale jeśli zaopatrzysz się w handbary, to nie ma strachu - sprzęt nie ucierpi zanadto.

Na traskach jest ok, do 120km/h można spokojnie zasuwać całkiem dalekie dystanse.

 

Edit: Jeśli pojemność i masa XT budzi Twoje obawy, to pomyśl o np. Suzi DR350. To wdzięczne moto, można na nim robić niemałe traski, a na torze radzi sobie całkiem całkiem (mała masa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się troche zdziwiłem jak tego podnieść nie było tak łatwo ;) a Honda SLR 650 która waży ( podobno) 180 kg wstała jak piórko w porównaniu do XT. Może miałem takie wrażenie bo to jednak nie było moje moto i nie chciałem przewrócić :D A XT lubi podróże z pasażerem czy nie bardzo? Może jakieś spalanie? w ogóle jak to sie prowadzi itp :P takie podstawowe info :D Jak sam coś znajde to zapodam ;)

 

Pozdrawiam ;)

 

[ Dopisane: 19-07-2005, 23:51 ]

Nie musiałem dużo szukać ;)

 

http://www.data7.exo.pl/kml/xt.htm o takie coś mi chodziło ;)

 

PZDR KML ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jazdy z pasażerem - kilka miesięcy temu byłem z pasażerką na Węgrzech na Suzi DRZ400S. Wyjechaliśmy na 4 dni, moto oprócz nas wiozło cały potrzebny bagaż. Byliśmy w Egerze, na wschodzie Węgier, w Szeged na południu, w Baja, nad Balatonem... W sumie pod 2000 km. Dało się, było fajnie. XT ma szerszą kanapę, więc powinno być jeszcze fajniej. Oczywiście nie jest to komfort goldwinga, ale dla chcącego nic trudnego. Po prostu trzeba się liczyć z częstymi postojami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie chodzi mi o takie dłuugie traski :D Ale w każdym bądź razie to moto zaczyna mi się coraz bardziej podobać.. tylko czy za 3500-4000 zł coś sie kupi? czy trafiają się takie "tanie okazje" ?? O tej w nowej budzie to nawet nie mysle bo na to by trzeba było wywalić 6000 zł. Ale jak by sie trafiła to byłbym zadowolony :P

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta mi sie strasznie podoba http://www.otomoto.pl/photos/original/M7/M...01/M70141_2.jpg ale do 3500 wątpie zebym znalazł ... ta wydaje sie być taka lekka zwina i wogule a ta starsza taka masywna i kolos taki.. :? ale pewniebede zmuszony dotej starszej..

 

ps nitomen pegaso wazy chyba 130kg...

 

Chodzi mi np o cos takiego jak jade sobie mtx-em kumpla na 2biegu siadam z tylu i z gazu on idzie na kółko naprawde dobrze, a pegaso juz nie :? tez mocny ale zeby tak poszedl to nie...

 

Ja tez myslalem o dr 350 i to by byl idealny sprzet. ale do 3500 nieznajdzie....

 

 

a jak by porównał xt600 z hr600 to co lżejsze ,mocniejsze,wygodniejsze?itp. bo znalazłem dośc ciekawą ofeerte, ale ma kostki i nie ma z tyłu lampy ani kierunków, to normalne?? hr tez wydaje sie byc lekka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chłolere ci 600 po 50 ? kup sobie sete i ci starczy

Dokładnie po co ci 600ccm.Masz dopiero 16 lat.Jest dla Ciebie stanowczo za ciężka 600,już nie mówie jakbyś zaliczył glebe w terenie i miałbyś to podnieść.Seta wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś spalanie? w ogóle jak to sie prowadzi itp  takie podstawowe info  Jak sam coś znajde to zapodam  

 

Pozdrawiam  

 

[ Dopisane: 19-07-2005, 23:51 ]  

Nie musiałem dużo szukać  

 

http://www.data7.exo.pl/kml/xt.htm o takie coś mi chodziło  

 

PZDR KML

 

Jak was interesuję klasa 600 to na mojej stronce macie więcej opisów.

XL600

XR600

XT600

TT600

DR600

KLR600

 

Szukajcie w dziale Opisy, jest też opis na co zwrócić uwagę podczas zakupu motocykla terenowego.

Wkrótce pojawi się więcej opisów :D

Miłej edukacji, PZDRO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...