Skocz do zawartości

RS 50 i GT 80- filmy


Siwy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witka

w dniu dzisiejszym pojechalismy sobie w dwie maszyny(Aprilia RS 50 i Suzuki GT 80) do Wilanowa aby sie powyglupiać,nakręciliśmy też filmiki. Krótkie bo krótkie-ale są :twisted: .

Oto linki:

http://bobo909.w.interia.pl/przyspieszenie.wmv

i

http://bobo909.w.interia.pl/palenie.wmv

 

Ps.Prosze o nie pisanie bezsensownych postów w stylu ''ale katujecie maszyny" bo dobrze wiemy, że jest to lekkie katowanie, ale takie krótkie.Byl to mój 1-szy raz kiedy palilem trońkę gume i raczej tego nie powtórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl to mój 1-szy raz kiedy palilem trońkę gume i raczej tego nie powtórze.

 

Nie pierdziel głópot. jeszcze zobaczysz że Cie przekabace i będziesz to robił częściej ;P

 

P.S weźcie pod uwage że jeżeli chodzi o filmik z przyspieszeniem to były nagrywane we dwie osoby... (siwy 60kg ja 90kg.. ) z samym kierowcą te motorki sa sporo zwawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS na filmie rozpędziła sie do licznikowych 80km/h ale że to są zegary od RS 125 wyskalowane do 200km/h więc dopuszczalna jest pewna skala błedu........ GT bierze RS do 60km/h potem opory powitrza robią swoje. GT jest mało aerodynamiczne a pozatym ma blokade do 80km/h...... Dla ciekawostki dodam że bez problemu da się osiągnąć 70km/h na trzecim biegu....

 

P.S na filmiku nie zdążyłem nawet wrzucić na piątke ;P bo było pod wiatr :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary nie przeklamują.Przy licznikowych 100km/h u mnie 100km/h jest też w suzuki Gs 500 jak i w Kawasaki Zzr 600,więc nie szwankują.Co do przyśpieszenia-jak rusze spod światel mając 8-9tyś na blacie to biore Gt 80,lecz przy ''zwyklym'' ruszaniu Gt 80 mi odchodzi na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary nie przeklamują.Przy licznikowych 100km/h u mnie 100km/h jest też w suzuki Gs 500 jak i w Kawasaki Zzr 600

 

przy 100 jest 100 ale przy 80 :> jest troche mniej... sam wiesz bo sprawdzaliśmy.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o zmiane biegy to u mnie tez jesli chce zmienic szybko to na wysokich obrotach i wtedy skrzynia chodzi dosc glosno a jak zmieniam powoli ( mniej wiecej tak jak Siwy) To biegi wchodzi ciszej i ładniej :-D Niewiem moze to jest powodem . przynajmniej u mnie by bylo. A wlasnie siwy widzisz spailes gume :lol: :) ;) tylko szkoda ze nie na asfalcie ,, albo jakiejs kostce brukowej lepsze dymy by poszly:) Ale ja sie pochwale że już dawno niepaiłem kapcia i niemam zamriau ( wymienilem oponke :twisted: ) pzd. A Co do fimowo to calkiem fajne . Powiedzcie mi jak wzuciliscie na serwer. Albo mam pomysl zroby cala taka filmoteke z wyczynami na rs czy tez mojej af i mysle ze ktos z forum by sie przylalczyl . Wzucalibysmy filmy z jazdy itd pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mianowicie bardzo dlugo trwa zmiana biegu przez kierowce tej RSki..

a mianowicie dlugo wrzucam bieg bo sie patrzylem na ujęcie w aparacie,czy kamerzysta filmuje zegary czy np. elektrownie Siekierki.Normalnie szybciutko klepie biegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S na filmiku nie zdążyłem nawet wrzucić na piątke ;P bo było pod wiatr

To trzeba było jechać w drugą stronę...

hehe - wczoraj to niebył dobry dzień na myślenie u Ciebie :) Szczególnie z... nieważne ;) Wiesz z czym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...