Skocz do zawartości

wielka prośba


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Jestem nowy na forum, więc może kilka słów o mnie. Od niedawna jeżdżę na dwóch kółkach. Narazie jest to skuter, ale przymierzam się do zakupu Suzuki DR-Z400 supermoto. Pochodze z małego miasta na Opolszczyźnie.

 

Miałem niedawno małego szlifa i mam startą lewą stronę. Mam prośbę do Was, może ktoś będzie umiał mi pomóc. A więc potrzebuje naklejki reklamowe jakichkolwiek firm np. michelin, castrol, pirelli, co kolwiek.

Pisałem do praktycznie wszystkich firm dostępnych w internecie maile i nawet do niemieckich i nic. Wiem, że może ktoś powiedzieć, abym poszedł do sklepu i kupił, ale przeszukałem wszystkie sklepy motoryzacyjne u nas i nie mają nic. U przedstawiciela michelin powiedzieli, że nie mają na stanie, ale żebym się pytał.

Więc jeżeli miałby ktoś, a potrzebuje naklejki o wymiarach dł. 16cmx szer.8 cm (dwie), 12cmx8cm także dwie, i 22 cmx na 10cm (dwie).

Oczywiście jeżeli ktoś mógłby mi wysłać troche inne to bardzo chętnie wezmę ze względu na to, że zawsze można inaczej przypasować i będzie ok.

Ktoś może spytać dlaczego dwie z każdego wymiaru, otóż chciałem przykleić po obu stronach, tak aby nie było widać ze był szlif, co jest chyba zrozumiałe.

Dodam jeszcze, że naklejki to wybór bardziej z sytuacji finansowej, bo nie mam kasy na wymiane plastików.

Jeżeli ktoś bedzie chętny adres podam na maila bądź w tym samym wątku.

Pozdrawiam.!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego?, dlatego, że szukam pomocy i sposobów na to, żebym mógł znowu jeździć! Wiem, że takie naklejki mozna dostać za darmo tylko, że akuraqt mi nie chca przyslac. Dodam ze kilku moich znajomych dostalo takowe, tylko było to w tamtym roku i już nie mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, nie mam zamiaru go sprzedawać!!!! Może moja wypowiedz nie jest zabardzo jasna, ale żeby kupić nowy motor taki który napisalem potrzeba 25 tyś z hakiem, ja kupilem dopiero w tym roku w marcu skuter i mam zamiar jeździć nim przynajmniej ze dwa sezony, az po pierwsze naucze sie jeździć, a po drugie zdobede gotowke.

przypomne, ze posiadacz dwóch kółek, przynajmniej jezeli o mnie chodzi, nie robi drugiemu nic złego, ja nie mam zamiaru finansowo jakoś zyskać, i wciskac komuś nic, jezeli faktycznie przyjdzie czas na sprzedaż wtedy kupiujący sie o wszystkim dowie. Z reszta mam dużo znajomych i wszyscy wiedza o tym co mam zamiar robic i czy pisze tu prawde czy nie.

Napisze to jeszcze raz, wywalilem sie razem z dziewczyna i chodzi mi o estetyke, jest porysowany i chcialem jakos go obkleic azeby na miesie nie bylo widac brzydkich rys.

Szkoda, ze jak czlowiek szuka pomocy to zostaje posądzony o to, ze chce drugiemu coś wcisnąc, to jest mozliwe tylko w "Polsce".

pozdrawiam i nie zycz drugiemu, co tobie nie miło, ja na prawde mam dobre intencje a twój post troche mnie zdenerwowal o obraził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
pozdrawiam i nie zycz drugiemu, co tobie nie miło, ja na prawde mam dobre intencje a twój post troche mnie zdenerwowal o obraził.

 

Też bym się wk*wił jakbym coś takiego przeczytał... Człowiek się pyta, a tu jakiś "detektyw z powołania" wyskakuje z oskarżeniami... Ehhh...

 

Dobra nie zrażaj się, ktoś moze pomoże i będziesz miał te naklejki.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz kasy na nowe plastiki ! ale jak chcesz to przelec allegro w dziale motoryzacja/czesci motocyklowe (szczegolnie tuning) tam gdzies sa aukcje kolesi ktorzy robia na zamowienie naklejki ! fakt, ze mozesz wywalic ok. 100 zl, ale bedziesz mial takie jakie potrzebujesz (co do milimetra !)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - napisz do castrola - oni prawie zawsze wysylaja.  :)

 

Pisałem, napisałem około 100 maili do firm w polsce i zagranicą. Lipa, narazie jedna firma odpisała, że postarają się pomóc i to wszystko.

Dzięki za odpowiedzi.

Z tym allegro, też się zastanawiałem już, ale narazie z powodu braku kasy, musze szukać inych rozwiązań. Może sierpień będzie lepszym miesiącem i uda mi sie coś z wypłaty odłożyć.

Co do tego posądzania o nieuczciwość, to moze moja wina, ze tak sformułowałem posta, ale myslalem, ze jak napisze ze mam tylko skuter to "Wy wszyscy motocykliści" pomyslicie ze jestem dzieciakiem itd.

A na serio to przechodziłem u mnie w mieście wszystkie motoryzacyjne sklepy, wysłałem te kilkaset maili i do głowy przyszło mi to, żeby po prostu na forum napisać, moze ktoś pomoże. Jestem już powoli troche zmeczony tym i chyba w poniedzialek wyczyszcze go dokladnie i zaczne powoli smigac, bo juz nie moge sie doczekac.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...