Skocz do zawartości

Pokazy Lotnicze "AIR SHOW 2005" w Radomiu


Rekomendowane odpowiedzi

Hej...

 

mam ogromny zaszczyt zaprosić was na impreze AIR SHOW 2005 która to odbedzie sie w Radomiu w dniach 26-28.VIII.2005 (tj. ostani weekend sierpnia)

 

więcej informacji co do ceny biletów, itd. znajdziecie na tej stronie: www.airshow.com.pl

 

nie wiem czy mam sie :-) czy ;) , ponieważ mieszkam jakies 2km od lotniska.

W związku z powyższym wypadało by zaproponować wam miejsce PARKINGOWE a mam go na jakies 12 +/- 3 motcykle - TAK TEŻ WŁAŚNIE CZYNIE. CZEKAM NA WAS Z OTWARTĄ FURTKĄ (BRAMĄ) :-) :-D

 

ponieważ z poprzednich imprez tego typu znam przykre zdarzenia - tak więc przestrzegam - przed ZOSTAWIANIEM na wyznaczonych prakingach MOTOCYKLI (zapiete czy przy piete do słupa NIE WAŻNE - nie polecam)

 

na którejś z imprez tak własnie motocykl był przypiety do słupa łancuch zostal rozciety a moto ...................... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szkoda że nie wcześniej bo w najbliższy weakeend będę akurat przelotem w Radomiu

 

zapraszam - jezeli wybierzemy w miare równy teren mozemy - polatać razem ;)

 

a co do IMPREZY to zawsze mozesz sie wybrac drugi raz :P to tylko 110 km w jedna- pewnie przyjdzie troche osób z wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dęblinie byłem kilka lat temu.Fajna impreza, ale jak wróciliśmy z kumplem do maszyn , zobaczyliśmy kolejkę chyba z czterdziestu osób, po kolei wsiadali sobie na maszyny i robili na nich zdjęcia. Ale nerwa w nas puściła!!!!!!!!

Pomysł z parkowaniem na prywatnym terenie to na pewno świetna sprawa. Jakbym się wybierał to dam znać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świru - zapewniasz tylko miejsca parkingowe czy ew. można by gdzieś rozbić namiocik i zrobić małego zlota forumowego ???

 

jakiś podróżników z dalekich stron moge przenocowac w domu ze 4 osoby wejda na to moje poddasze.

wiecie starzy tyż jakiś góroli przyjmują (3dorosłe+dziecko) wiec nocleg tylko u mnie na poddaszu - a co do namiotu nie bardzo!!:P mieszkam w bliźniaku wiec nie moge sie porządzic zielenią na podwórku ;) znajac rodzine moja ( zazdrość ich zje i nie pozwolą na namioty) ale moge wam za to załatwić nad zalewem domki lub pole namiotowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już przeszliśmy do konkretów. Kto wie może nawet będzie chwilka żeby na samoloty popatrzeć... ;)

A to jest to cóś co niby tam w górze??? A po co??? Jeszcze przy zadzieraniu głowy coś w karku chrupnie albo jeszcze się człowiek potknie, lepiej pooglądamy se motorki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...