Skocz do zawartości

Piaggio Typhoon 70ccm dysza paliwowa i gaźnik!


mateusz kurowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pewnego czasu tj. w kwietniu zamontowałem w swoim sqterze Zestaw Tuningowy Hebo 70ccm (http://www.sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_91_93&products_id=522), luz sqter zyskał na mocy i w ogóle, ale niestety prędkość wynosi tylko ok 75km/h a tyle to ja miałem przed wymianą.Mój wujek powiedział mi ,że żeby zwiększyć prędkość trzeba kupić dyszę paliwową i gaźnik sportowy, gaźnik znalazłem na Mieloch motocykle ale , Dyszy paliwowej nigdzie nie mogę znaleźść bardzo proszę o namiary na sklepy z dyszami do Typhoonka po tuningu na 70ccm.

 

Z poważaniem Mateusz Kurowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a moze by ja tak rozkalibrowac... skoro masz juz te dwa gazniki to wykrec od tego slabszego i kup malutkie wiertelko(mysle ze 0,5) i jedziesz... jezeli nie mozesz dostac to sie tak robi. tylko uwazaj- ja w mbxie rozkalibrowalem za bardzo i nic to nie dalo... obroty malutkie bo sie zaraz zalewal i w ogole...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz ile Skuterek lecial przed tuningiem i co zostalo jeszcze wymienione??

Z wiekszym gaznikiem sa odrazu wieksze dysze...

Wszystko zalezy tez w jakim serwisie przeprowadzony byl tuning, bo bardzo wazna jesr regulacja ustawien...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o blokady to wszystkie zostały zdjęte!!! Przed tuningiem skuterek leciał ok 72-73 km/h ale miał małą moc i nie mogłem go dać na kółko , a teraz idzie bez problemu a co do servisu w którym montowany był Kit tuningowy to był to mój wujek, zna się na tym więc zrobił raczej wszystko dobrze.A możecie mi poradzić który gaźnik zakupić do 250złł???

 

Z poważaniem Mateusz Kurowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze gaźniki robi dellorto czasem sa firmowane przez metrakit. W wieszym gażniku jest już więsza dysza wiec nie musisz nic dokupywac. Większy gaźnik pozwala sie wyżej kręcic silnikowi czyli pojedzie troche wiecej. Z tgeo co si eorientuje to wiecej prędkości niż gażnik dadzą inne rolki bądz sportowy wariator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi co jeszcze wymieniles oprocz tego kitu...

Bo jesli np masz seryjny wydech to sie nie dziwie ze go blokuje i sie nie wkreca tak jak powinien...

Zdecydowanie najlepsze gazniki robi Dellorto!

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyregulowałes dokladnie gaznik po zmianie cylindra? BO jesli nie to lepiej sie za to wez.... Sadze ze to jest wlasnie problem, bo nawet na tym malutkim gazniku predkosc powinna sie troche zwiekszyc (Suzuki TS70 na orginalnym gazniku i wydechu ok 110km/h :?, wiem ze to nie skuter ale 50cc to 50cc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli się da oczywiście to po prostu podnieś iglicę. Mam typhoona ale 125 i szczerze powiem że nie zaglądałem. Lubię coś grzebnąć przy moto ale ta cała plontanina przy wężykach i srubkach na gaźniku mnie przeraża. Albo po prostu kup gaźnik z większą średnicą np. od 125. sporo takich widziałem na części luknij tylko na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...