Skocz do zawartości

Klub Hondy CX 500


ZAK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku Maaan! Są dwa takie pionowe wihaistery pod siedzeniem mniej więcej w połowie siedziska poasażera. Wkładasz łapy z jednej i drugiej strony pod siedzenie i przesuwasz je. Najpierw podnosisz tył a potem wyciągasz przód.

 

CO Z TYM KLUBEEEM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to diabelstwo się podnosi?

 

Jeśli to jest CX500 C' date=' to dwie śruby nad tylnym kołem.

 

 

CO Z TYM KLUBEEEM?

 

Cóś mię się wydaje, że ruszymy oficjalnie w miesiącu Styczniu. Bardzo mi przykro, że tak długo to trwa, ale jestem w trakcie reorganizacji swego nędznego żywota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO ja mam pytanko z innej beczki, pozwolice ze srpobuje sie podpiac. Palnuje kupic cx'a kumpel ma takowego rok 78. Moto pali al e tylko przy podaniu paliwka rozpylonego przez filtr, czyli gazniki dupa. Ma pekniete mocownko silnika z przodu na gorze z lewej str. Moto jest do przerejstrowania. jeszce przed reg gaznikow jezdzilo. Ile moge za to dac?

I jak sie do takiego sprzeta odniesc. CX to moje turystyczne marzenie, ale mam malo kaski i jak cos moge pogrzebac na mechanice sie znam. aha moze ktos z okolic lodzi moglby to dla mnie obejrzec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO ja mam pytanko z innej beczki,

 

Obejrzyj dobrze ramę, bo sama z siebie nie pękła, to raz. Dwa - sprawdź dobrze elektrykę, bo to się niestety w tych motorkach często psuje. A gaźniki, no cóż... Trzeba rozebrać i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie do Hondy, bo oni dużo biorą, mało potrafią.  

A o którym serwisie Hondy masz tak złe zdanie, może podzielisz się z forumowymi kolegami.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie. Swojego CX500 Custom (a właściwie to sam silnik) zawiozłem do naprawy.Qrde mam nadzieje ,że zreanimują mojego CX :/

Widze ,że Klub CX500 to jak na razie plany i marzenia :/ Wydaje mi sie ,ze powinna powstac stronka internetowa o naszym pięknym moto i ,ze jeżeli chcemy coś założyć razem to trzeba sie zmobilizować.

Osobiście chciałbym należeć do tej wspólnoty bo wymiana doświadczeń na temet tego motocykla jest dla mnie niemal ,że bezcenna.

 

P.S.Myślałem ,zeby silniczek zawieźć do Pana Piotra Dudka - ponoć reanimował już kilka CX-ów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, mam pytanko, takie małe, tylko nie zabijcie mnie śmiechem :-D , to tylko dla upewnienia się czy aby dobrze pamiętam czy tylko fantazjuję :mrgreen: , no to pytam: uwaga ....... czy były cx z turbo? wydaje mi się, ale niewiem czy dobrze pamiętam-a z tym różnie :mrgreen: , że widziałem w prasie motocyklowej takie coś-w artykule.

 

[ Dopisane: 14 ]

A no i powodzenia z tym CLUBEM, jak go będziecie oficjalnie otwierać to dajcie cynk, ZAK masz mój nr tel. trza go będzie dobrze zakropić nie koniecznie szampanem, oby bombelkami z zwartościąkilku volt, co by dłuuuugo się trzymał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

witam wszystkich fanów CX 500

mam to cudo CX 500 E i jak się urodzi jakiś fan club to się piszę

mam go dopiero od 2 miesięcy i już go kocham

to była miłość od pierwszego dotyku silniczek troszkę szeleści ale to podobno norma

pozdrawiam wszystkich VIVAT CX 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...