Skocz do zawartości

Klub Hondy CX 500


ZAK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z ciekawości zajrzałem do tego bądź co bądź specjalistycznego markowego forum i trochę poczytałem.

Najciekawsze tematy to dorabianie pierścieni oraz: http://www.honda-cx500.ugu.pl/forum/viewtopic.php?t=52

regulacja gaźników.

Po kilku latach walki z wiatrakami na naszym forum udało się wyeliminować bajkopisarzy amatorów al e to co tam wypisują pseudo-fachowcy woła o pomstę do nieba.

Regulacja gaźników na słuch to najciekawszy kwiatek.

Takie forum możemy polecić swoim wrogom.

Ciekawe skąd się biorą ci doradcy?

może tak jak motocykliści na skrzyżowaniu?:icon_biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zawsze mnie bawiło i bawi nadal sytuacja kiedy ludzie wchodzą/pytają na forum tym czy innym i myślą całkiem poważnie że znajdą receptę na wszystkie obolączki własne/sprzętu itd. Myślenie jak internet ma przyszłość - ale niewprawionym szkodzi. Nie zmienia to faktu że lubię to forum, a na tamtym się zaklepałem bo nic nie przekreślam na dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, no własnie, co do tamntego forum to własnie nie można pisac co kto mysli, a nawet inaczej niz mysli amin, a ja pewnego dnia nie mogłem wejsc na forum bo mnie wywalono,kolego andrzeju czy według ciebie głupota jest dawanie namiaru na dorabiajacych pierscienie czy podawanie wymiaru pierscieni czy prostowanie nieprawdziwych informacji?Nie przeszkadzały ci złosliwe i hamskie uwagi pana X?A czemu skasowałem czesc nic nie wnoszących postów wyjasniłem w innym poscie który tez zniknał:]Proponuje zamknąc temat "tamtego" forum i skupic sie na innych ciekawszych chwilach, np. SEZON TRWA!!a mnie strzeliła chłodnica....

Jeszcze małe PS:po to są fora zeby sie dowiedziec róznych ciekawych rzeczy, jednak trzeba wziac pod uwage ze moga byc nieprawdziwe i dobrze je sprawdzic, forum nadaje kierunek a nie daje recepte na bóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Siema. Mam Silver Winga od początku sezonu. Moto stare 82rok ale dobre. Duża owiewka , schowki w owiewce , firmowe głośniki do radia.Bardzo dobra ochrona przed wiatrem(można podnieść przyłbicę i żadna muszka w oko nie wpadnie) Atutem jest male spalanie.

Minimalne zmierzone to 4.05/100km.(prędkości 90 km).Dobrze się prowadzi. Dobra i wygodna pozycja za kierownicą. Piękna praca silnika i duża elastyczność. Wadą jest chyba ciężar a jazda szutrami i piachami to extrema.(ale da sie). Jak będziesz miał jakieś pytania to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...