Skocz do zawartości

HONDA CX 500 C. Padła elektryka. Ratunku!!!


Rekomendowane odpowiedzi

No i mam kłopot :P Szukałem cewek - znalazłem. Wymieniłem, było dobrze przez 15 minut i od nowa to samo. Nie wiem o co chodzi, bo z elektryki jestem ciemny jak tabaka. Z Hondą się nie mogę dogadać, bo oni nie słyszeli o takim motocyklu, a nie współpracują z filiami w Stanach i Wielkiej Brytanii. Jestem coraz bardziej zły ;) , bo nie mogę pojeździć. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Hondą się nie mogę dogadać' date=' bo oni nie słyszeli o takim motocyklu, a nie współpracują z filiami w Stanach i Wielkiej Brytanii. [/quote']

8O 8O 8O Fakt, że w Polsce nie był to najpopularniejszy model, ale nie da się tego powiedzieć o "reszcie świata" :mrgreen: Zreszta, to zamierzchłe czasy lat 80-tych, więc współczesni mangerowie mają to gdzieś. Na szczęście nie wszyscy mechanicy ;) W Warszawie nie znam, a tu wybierz, gdzie Ci bardziej pasuje: Piotr Dudek w Katowicach, albo Igor w Poznaniu (HRG Dominika, nie ma, jak to kryptoreklama :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAK a może napiszesz otwartym tekstem który salon HONDY w naszym kochanym kraju olał Twój motocykl?

Pracuję w tej sieci od jakiegoś czasu i bardzo mi się nie podoba takie podejście do klienta motocyklisty.

pozdro

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAK a może napiszesz otwartym tekstem...

 

Proszę bardzo!

Honda Plaza w Warszawie, ul.Malownicza 29A.

Raz "Babcia" tam trafiła na przegląd, to "szkolony" mechanik przekręcił gwint korka miski olejowej, a jak chciałem kupić cewkę zaplonową, to stwierdzili, że numer VIN jest za krótki. "Profesjonaliści"... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...