Skocz do zawartości

Romet a głos jak choper


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi się już tez nie chce gadać z ograniczonym wieśniakiem jesteś za tępy na te forum i za głupi żebym cokolwiek do ciebie pisał no ale niech to będzie wyjątek może jednak uświadomisz sobie ze jesteś debilem :-D

 

Na razie to uświadamiam sobie coraz bardziej ze powinni cie odstrzelić.

 

PS. widze ze w koncu zacząłeś wklejac swoją bzdurną pisanine do worda. Coś mało błędów

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

najlepiej jest wasdzic rure od odkurzacza zakonczoną tłumikiem z traktora ( istny WT :-) ) :-D zart

najprosciej jest zakup choppera i naklejenie na baku naklejki romet (szkoda baku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Popieram w 100% Greedo :mrgreen: , tepic, tepic i jeszcze raz tepic.

 

2. Jesli kolega chce choppera, niech zakupi Honde CB50J (lub innego 4T) i tam zmieni/przerobi tlumik. :D

 

 

Nie ma to jak dobra Dryna i kawałek polnej drużki kilka dziur no i te min. 60km/h

Dróżki ... Dróżki. Zjadles przecinek pomiedzy "drÓżki", a "kilka dziur". W zdaniach nie używa sie dwa razy "i" ... a "no" nie moze sluzyc za przecinek. - mowa o jez. polskim naturalnie.

 

... chyba, ze ten podpis to zart, ktorego nie zajarzylem ...albo manifet przeciwko ( :-D ) wiesniactwu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Popieram w 100% Greedo  :mrgreen: , tepic, tepic i jeszcze raz tepic.

 

2. Jesli kolega chce choppera, niech zakupi Honde CB50J (lub innego 4T) i tam zmieni/przerobi tlumik. :D

 

 

Nie ma to jak dobra Dryna i kawałek polnej drużki kilka dziur no i te min. 60km/h

Dróżki ... Dróżki. Zjadles przecinek pomiedzy "drÓżki", a "kilka dziur". W zdaniach nie używa sie dwa razy "i" ... a "no" nie moze sluzyc za przecinek. - mowa o jez. polskim naturalnie.

 

... chyba, ze ten podpis to zart, ktorego nie zajarzylem ...albo manifet przeciwko ( :-D ) wiesniactwu

 

chcesz się bawić w łapanie za słówka ok.

 

nie ma w polskim języku następujących słów : tepiC , JeSli, siE , pomiEdzy , ZjadLeS, Zart , ktOrego, zajarzylem , manifet, dwa ostatnie słowa to już wogule wyciągnięte nie wiadomo skąd, nie umiesz używać kolego polskich liter ę ; ą ; ó ; ć ; ś sam nie umiesz a innych poprawiasz myślisz ze zaświeciłeś teraz nie !! bo jesteś przygłupi i nie umiesz tworzyć poprawnie słów a co dopiero zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totallll Oftop.

 

nie ma w polskim języku następujących słów : tepiC , JeSli, siE , pomiEdzy , ZjadLeS, Zart , ktOrego

głupi jezdes...

 

zajarzylem , manifet

Manifest - ojej :-D

Zajarzyć - sprawdz w slowniku LoLuuuuu! :D

 

Polskich fontow nie uzywam, bo mi sie nie chce. Wlasnie dlatego, ze pisze z takimi burakami jak ty.

 

to już wogule wyciągnięte

"W ogóle" słoneczko.

 

Nie rozrozniasz dwoch zasadniczych rzeczy:

1. Zrobic literowke/orta w poscie... kazdemu sie zdarza.

2. Robic z siebie totalnego analfabete w 282 postach (dopiska dla opu: w podpisie).

 

A tak w ogóle - to wlacz Word`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hopoki nie kłóćcie się! Forum Motocyklistów jest po to aby nas jednoczyć! Nie po to żeby kłócić!. Wiadomo, zawsze tak jest, że każdy każdego czymś wkur*ia ale zachowajmy to dla siebie! Bądźy normalnymi. Pokażmy innym że potrafimy tworzyć jedną wielką motocyklową brać. S)Pokój !! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hopoki nie kłóćcie się! Forum Motocyklistów jest po to aby nas jednoczyć! Nie po to żeby kłócić!. Wiadomo, zawsze tak jest, że każdy każdego czymś wkur*ia ale zachowajmy to dla siebie! Bądźy normalnymi. Pokażmy innym że potrafimy tworzyć jedną wielką motocyklową brać. S)Pokój !! Pozdrawiam

Najsmutniejsze jest to ... :D , ze niestety nie kazdy powinien zostac motocyklista - ale na to juz nic nie poradzimy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak cię to boli Icea_PL co nie można być dyslektykiem po prosty od pier*** się bo już mnie zaczynasz wkur*** co ci to da ze mi wytkniesz wszystkie błędy ortograficzne podniecisz się ?

 

[ Dopisane: 12-07-2005, 11:57 ]

Najsmutniejsze jest to ... :D , ze niestety nie kazdy powinien zostac motocyklista - ale na to juz nic nie poradzimy. 8)

pierd**sz nie wiesz co to znaczy być motocyklistą bo nim nie jesteś , nie musze umieć ortografii zęby być motocyklistą . Zaczynasz chrzanić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak cię to boli Icea_PL co nie można być dyslektykiem

Tak, teraz kazdy jest dyslektykiem... bo ktos wymyslil na to fajne papiery - gwoli uscislenia - ja tez sobie zalatwie :mrgreen: .

 

pierd**sz nie wiesz co to znaczy być motocyklistą bo nim nie jesteś , nie musze umieć ortografii zęby być motocyklistą . Zaczynasz chrzanić .

Pier*** mozesz sobie kogos innego... w domu - A GDZIE JA do ::przyrodzenia:: napisalem, ze chodzi o ortografie?!

... i oczywiscie, ze ja nie jestem motocyklista :-D :-) :-D :lol: :-) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...