Skocz do zawartości

Ślad po bucie na wydechu


Wróbel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam taki problem. Otóż któregoś razu, jak zsiadałem z mojej Suzi to zahaczyłem butem (jeszcze wtedy jeździłem w traperach) o gorący wydech. Efekt taki, że została smuga z buta. Nie podoba mi się to i chciałbym coś z tym zrobić. Zwykle mycie nic nie daje, nawet próbowałem pastą z silikonem, ale też nic, nawet tego nie tknęło. Może Wam się takie coś już przydarzyło i macie jakiś pomysł, żeby to zlikwidować? Z góry dzięki za rady.

Pozdrawiam, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś "plecaczek" pozostawił prawie całą podeszwę prawego buta na tłumiku MZ-ki - zapomniałem poinstruować przed jazdą, żeby nie opierała tylnej części podeszwy na tubie. :-D Pamiętam, jak zrywałem potem gumę nożem, ale ślad (i swąd :? ) i tak pozostał.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitro ? Nitro to niech sobie ktoś kupi ;) kto maluje farbą, ktorą rozpuszcza się rozpuszczalnikiem nitro :P (nie polecam)

 

Jest specjalny spray np. na SHELLU do usuwanie (jak kolega wyżej pisał) smoły, który bardzo dobrze daje sobie radę, ewentualnie produkty WURTHA bodajze do czyszczenia stali

 

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Dori ;) jak się tak upierasz, to niech będzie ten rozpuszczalnik, ale po co Nitro ? :P Zwykły rozpuszczalnik uniwersalny i już. Nitro sa o 50 groszy drożesz, a to zawsze jakies kilka chwil jazdy ;) ;) ;)

 

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozpuszczalnikiem tak nie do konca... zalezy jaka podeszfa - ja mam z tym noorycznie problem, czasem cif pomagał czasem rozpuszczalnik rozpuiszczał a czasem na zimnym wydechu "odpadało" jak błoto wyschniete. Wiec zalezy jaki but. Ale najwiecej problemu miałem z ortalionem ktory jeden z moich kolegow zostawił na wydechu 8O

 

Sprawdza sie tez taka szorstka gabka - jest na tyle mieka ze nie rysuje ale tez lepiej zadzi sobie niz szmata czy zwykła gabka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...