Skocz do zawartości

właśnie wróciłem ze szpitala po wypadku


Rekomendowane odpowiedzi

po 32 dniach wróciłem ze szpitala. zostałem uderzony przez faceta (łada 2107) samochodem w lewa noge co przyprawilo mnie o lot kilka metrów w powietrzu i ślizg po asfalcie z 15 metrów na łokciach i brzuchu.

mam potrzaskane kości strzałkową i piszczelową, które zostały połaczone prętem i dwoma śrubami.ból mi dokucza nawet teraz i jest nieziemski.

wypadek jest z winy kierowcy ponieważ wymusił mi pierszeństwo.

zabrał mi k...tas kawałek życia a po wypadku, gdy leżałem na asfalcie od podszedł do mnie i powiedzial "przepraszam , nie widziałem"...

(bez komentarza)

całe szczęscie że to był chłodny dzień i byłem ubrany od stóp do głów w kombinezon,buty,rekawice i kask (rzecz jasna), bo po ślizgu wyglądałbym jak prosiak po obróbce od rzeżnika.

 

jak to było?

 

a tak, że trzy samochody przy osi jezdni czteropasmowej(dwa w jedna, dwa w druga strone)chciały skrecić w lewo a że ja jechałem za nimi zmieniłem pas przy krawedzi jezdni i gdy dojerzdzałem do pierwszego skrecającego w lewo sprzed niego wyjechal mi ten kierowca. probowałem odbic w prawo ale on sie nie zatrzymal tylko parł do przodu jak na swoje podwórko i mnie sieknał prosto w bok, a dokładniej właśnie w noge, a dalej to jak wczesniej pisałem.

 

ot tyle.

 

a moje refleksje???

 

sa różne. na poczatku zaparłem sie ze i tak kupie sprzeta, teraz od bólu i widoków które widziałem w szpitalu to mi się odechciewa, ale myśle, że bedzie to jak z tatuażem- robisz następny, gdy zapomnisz o bólu poprzedniego-

 

gorącowo Was pozdrawiam i zyczę zawsze bezkolizyjnej jazdy.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do ciebie pytanie czy w tym czasie jak z orientowałeś się już ze nie wyrobisz znalazł by się czas na zeskoczenie z motoru? przynajmniej zdjęcia nogi ze strony nacierającego kierowcy? Nigdy nie miałem wypadku na moto z innym pojazdem wiec pytam czy dało by się uniknąć bezpośredniego spotkania z samochodem zeskakując z motoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuruj się Bracie i na basen pomykaj. Woda najszybciej leczy.

 

Co do pytania o możliwość podniesienia nogi, itp, to jest to pytanie nie na miejscu. Gdyby była taka możliwość to by podnósł :)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuruj się Bracie i na basen pomykaj. Woda najszybciej leczy.

 

Co do pytania o możliwość podniesienia nogi, itp, to jest to pytanie nie na miejscu. Gdyby była taka możliwość to by podnósł :)

 

no nie wiem czy nie na miejscu bo moim zdaniem normalna osoba w czasie wypadku nie jest wstanie podjąć racjonalnego działania a zwłaszcza w ciągu kilku sec próbuje za wszelką cenę uratować się razem z motorem a gdyby wyrobić sobie odruch zeskakiwania z motoru i myślenia ciągle ze zawrze jest taka możliwość zeskoczenia wydaje mi się ze jest to możliwe ale to tylko moja teoria. A o plastiki nie ma co się martwic bo przecież po co wymyślili gumole i crash pady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby wyrobić sobie odruch zeskakiwania z motoru i myślenia ciągle ze zawrze jest taka możliwość zeskoczenia

 

a jak zeskoczysz przy 50 kmh i polecisz prost w słup, przystanek, inny samochód, to chyba większej różnicy nie robi :?

 

monter75 - wracaj szybko do zdrowia

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...