Skocz do zawartości

tuning ogar 200


aLLy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ogar doprowadzony do idealnego stanu (jak z fabryki) jest powodem do dumy. Po co robić jakiś SUPERMEGAPAŁERŚCIGACZ z rometa. Przerost formy nad treścią.

 

W naszym kraju jest takie głupie podejście że co polskie to gówno i dlatego sie podoba twój super ogar przerobiony na nie wiem co.

 

Nikogo nie chce urazić ale takie moje zdanie.

To nie miał być ścigacz chłopaku. sie gówo znasz. może mz też miała być ścigaczem?? :twisted: :twisted:

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mz motocyklem sportowym :-D :-D :-D Jedź na tor i wróc cały :-D :-D :-D

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mz motocyklem sportowym :-D :-D :-D Jedź na tor i wróc cały :-D :-D :-D

 

Przeciez napisał ze BYŁY matole. Bo były uważane za sportowe, 250ątki szczególnie. Tak samo MZ Trophy, brały udział w rajdach na długim dystansie (stad nazwa). MZ ETZ 250 byly nawet wersje usportowione specjalnie do zawodów, z owiewkami i podrasowanymi silnikami

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo to sie na moderatora nadaje :mrgreen:

 

Moze bez przesady, ale wku**ia mnie kiedy ktos pierdoli jak potłuczony, gówno wie a sie wymądrza. Ja jak nie wiem - pytam, a nie chrzanie głupoty. Pozatym pisanie - przeciez to tylko łapy poucinac za te błędy. Jak mozna zrobic 2 błędy w slowie "humor"? O opu'ie to juz nie wspominam, on i tak przekroczył wszelkie granice ignorancji

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze bez przesady' date=' ale wku**a mnie kiedy ktos pierdoli jak potłuczony, gówno wie a sie wymądrza. Ja jak nie wiem - pytam, a nie chrzanie głupoty. Pozatym pisanie - przeciez to tylko łapy poucinac za te błędy. Jak mozna zrobic 2 błędy w slowie "humor"? O opu'ie to juz nie wspominam, on i tak przekroczył wszelkie granice ignorancji[/quote']

Greedo nie tylko Ciebie to denerwuje. Jesli chodzi o kolege Opu to ostatnio chyba dostał słownik bo jestem w stanie zrozumiec niektore posty ;) . Trzeba zgłaszac takich ludzi do moderatora i w koncu zrobi sie porzadek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie miał być ścigacz chłopaku

 

A co betoniarka :-D :-D :-D

 

 

sie gówo znasz. może mz też miała być ścigaczem??

 

Ty napewno sie znasz WIELKI MISTRZU.

Firma MZ startowała w wielu zawodach na torach asfaltowych i w terenie. Motocykle tej firmy stanowiły światową czołówke w latach sześćdziesiątych.

Ale co ty wiesz super tuningowcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Greedo masz jakąś wiedze?? :-D :-D A Ciebie karzeł za co mam przepraszać?? :-D :-D ZPOMNIJ :D :lol: A Ciebie mzpower zamiast do inkubatora wsadzili chyba do betoniarki :-) :-) Brała udział w zawodach ale nie na Etz lub TS :lol:

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość guzik_Darek

Ja uważam że każdy orginalny moto jest lepszy od bylejakiej przeróbki. I seryjny Ogar jest duuuużo lepszy od przeróbki. A MZ faktycznie to w swoich czasach był moto sportowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...