Skocz do zawartości

Gdzie: Cross, Enduro - WARSZAWA ?


Rekomendowane odpowiedzi

ja śmigam (i jeszcze kilka osóB) w lasach w Magdalence (za Piasecznem).

Jest bardzo dużo szlaków i fajnych górek,do tego stare okopy ,jakiś poligon,jest bardzo dużo ciekawych leśnych dróg i przede wszystkim pustka,nieraz tylko jakiś zbieraczy jagód się spotyka :P itp.Warunki naprawde super .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzeg wisły, przebijasz się przez Wał Zawadowski na wysokości Wilanowa, przejeżdzasz przez teren Siekierek pod szlabanem, dobijasz do brzegu i w górę Wisły jedziesz aż do Góry Kalwarji.

Tam można przebić się mostem na drugą stronę i wrócić tamtym brzegiem, całkiem fajna wycieczka chociaż jak byłem ostatnio to strasznie zalane wszystko było.

Czasami robię rundkę po polanach między Wilanowem a Natolinem, teraz coś tam budują ale zostało trochę terenu do spacerowej jazdy, jeżdzą tam też inne enduraki bo często widzę ślady kostek.

Ewentualnie Zalew Zegrzyński a raczej Forty Beniaminów które się tam znajdują, tam często jeździmy ale ostatnio kasy brak na taką wycieczkę.

Mapkę jak trafić na forty masz na mojej stronce, tu jest dokładny link:

http://data7.exo.pl/kml/foto/mapy/zalew.jpg

Czym kolega jeździ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo widze, ze kolega KML zna tą samą trasę Wisła jeden brzeg>góra kalwaria>wisła drugi brzeg :P Fajna traska, rzeczywiście ostatnio trochę wisłą wylała, ale co tam twardym trzeba być a nie miętkim.

Bylismy tam ostatnio jak w Górze Kalwari rozgrywali Polskie Safari.

 

Jadąc prawym brzegiem po jakiś 2 km po prawej stronie widać jakieś duże góry, całkiem ciekawe, wiesz o które chodzi?? Tylko nie wie po czym to. Jest to gdzieś tak na wysokości elektrociepłowni siekierki.

 

Kolego rommi, napisz czym jeździsz i z jakiej dzielnicy jesteś wtedy najłatwiej doradzić.

Zazwyczaj każdy jeździ tam gdzie ma blisko, wbrew pozorom w stolicy jest dużo miejscówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o których mówisz, na jedną z nich wjeżdzałem i jest tam całkiem fajna hopka.

Niestety wszędzie porostawiane są tablice że to teren siekierek i jest tam zakaz wstępu, oczywiście można to olać ale jak byłem tam z Marcinem (DRZ400) to znaleźliśmy płapkę na środku drogi w postaci drutu i prętów.

Zastawiona pewnie przez cieci z siekierek.

Byłem na tej górce bliżej Wisły jest tam zsyp popiołów z siekierek i fajnie można się zakopać, podłoże jest tak drobne jak mąka i strasznie się kuży.

Na kładach często tam wymiatają.

Na tej większej górce bliżej ulicy nie byłem chociaż miałem ochotę ale jakaś ekipa tam się kręciła i wolałem nie ryzykować mandatu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanko z tej dziedziny.Gdzie są w Warszawie i okolicach ,profi tory motocrossowe co by można było popatrzec na zawodowców ,coś słyszałem ostatnio ,że w Komorowie jest ? A może jakieś zawody się nie długo w okolicy szykują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem o Komorowie ale nie byłem tam, ponoć tor spory i łagodniejszy bardziej dla enduraków.

Przy Wale Miedzeszyńskim jest tor crossowy, jeździłem tam trochę ale chopki są zbyt wysokie na skakanię ciężkim enduro. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem o Komorowie ale nie byłem tam, ponoć tor spory i łagodniejszy bardziej dla enduraków.

Przy Wale Miedzeszyńskim jest tor crossowy, jeździłem tam trochę ale chopki są zbyt wysokie na skakanię ciężkim enduro. :?

 

Ten tor to już przeszłość :P

 

O komorowie nie słyszałem a gdzie to??

Profi tor był/jest (dawno nie byłem i nie wiem jak wygląda teraz) w Łomiankach, tor nalezy do klubu TNT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie że odpowiedzieliście na moje pytanie - obecnie jestem w posiadaniu plastika, ale chcę kupić jakieś fajne enduro (DR) lub jakiegoś crossa (RM,CR) albo coś w tym stylu. Może macie jakieś niedrogie na oku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Polecam tor crossowy w Paprotni, 35 km od Wawy na Poznań. W okolicy są takżę trasy do enduro.

O dobry i nie drogi motor zapytaj w Olek Motocykle w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej (przy pierwszym wiadukcie od Al. Jerozolimskich). Gość sprowadza maszyny crossowe z Holadii w dobrych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...