Skocz do zawartości

Polanów 8-10 lipca


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam na zlotach jestesm zawsze pokojowo nastawiony nie szukam zadymy i dla swietego spokoju odpuszczam nawet na zaczepki- z tego co słyszalem to na ostatnim zloce RR mieli jakie sporachunki z Ole Karter Klubem (czy jakos tak ) ale ja ma to głewboko w d..upie - dla mnie wazne zeby byla fajan okolica i dobra organizacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wazne zeby byla fajan okolica i dobra organizacja

 

okolica fajna, organizacja do dupy.

 

bylem tam 4 razy i 5 raz nie pojade. organizatorzy przegieli pale. nagminne kradzieze w noc z soboty na niedziele, wpuszczanie wycieczek autochtonow na teren zlotu w celu zobaczenia jak mieszkaja panowie motocyklisci troche jest przegieciem - mogli lazic wszedzie, przez co wlasnie byly takie kradzieze. nie wspomne o problemach z zabezpieczeniem terenu przed nie zlotowiczami czyli mc rr, ktorzy zrobili zadyme.

 

mi sie 4 razy udawalo bez strat, ale jak qmplowi gwizdneli maszyne (na szczescie odzyskana przez policje), drugiemu czesci z moto, to dalismy sobie spokoj.

 

jezeli wierzysz w szczescie - jedz, bedziesz sie dobrze bawil. ja sobie natomiast daruje i ekipa tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi w Bagiczu w tym roku odbedzie sie zlot?

 

Co do Polanowa wpadne chetnie ale na jeden dzien bez noclegu , nie chce mi sie samemu nocowac i pozyczac namioty od znajomych. (trajka66 polamany a z nim mielismy jechac ... :) ) , ale odbijemy sobie na zlocie w Debrznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno jade z ekipą juz od piatku!!! Jakos mamy sentyment do tego zlotu :) można nawet powiedziec że jest w jakims tam stopniu dla nas kultowy :) 2 tyg temu pisałem maila do organizatorów na temat zabezpieczenia zlotu. Odpisali, że w tym roku ma być ochrona z prawdziwego zdarzenia. Jedziemy wiec w nadzieji że nie powtórzy sie scenariusz z zeszłego roku. :idea: Trzeba dać chłopakom szanse!! :idea:

Pozdr

P.S.

Relacja z zeszłego roku...

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...=asc&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe bardzo chętnie, browarka nigdy nie odmawiam...  :-D  mam nadzieje tylko, że w tym roku bedzie lepsza pogoda  :-x  Rok temu calutka droga w deszczu! znaczy się w ulewie !!! :)

 

pozdr

Witajcie jeśli chodzi o Polanów to chcę dodać do tego co moi przedmówcy już powiedzieli, że droga w ulewie a zlot także ale ekipa ze Szczecina dała rady. Kupiliśmy plandekę pod którą spędziliśmy zlot i jeśli chodzi o zlot to faktycznie jest wesoło bo jest duże zagęszczenie, ale chyba o to chodzi na zlotach. A z reguły jeździ się ekipami więc klimat zależy tylko od tych ludzi którzy pojadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje wybrac sie na zlot do polanówa - był ktos z forum na tym zlocie - warto tam jechac ??

 

no i masz odpowiec warto bo jest na co popatrzec wystarczy przywiązac sie do namiotu i sprzeta zeby nie ukradli i patrzec na rozkrecające sie burdy :) emocje gwarantowane :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje wybrac sie na zlot do polanówa - był ktos z forum na tym zlocie - warto tam jechac ??

Ile osób na forum tyle Pablo opini, ja w tym roku również się wybieram i mam nadzieję, że pogoda dopisze a o resztę to już sami zadbamy: i o klimat i o zabawę i o bezpieczeństwo.

Do zobaczyska!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jeśli chodzi o Polanów to chcę dodać do tego co moi przedmówcy już powiedzieli' date=' że droga w ulewie a zlot także ale ekipa ze Szczecina dała rady. Kupiliśmy plandekę pod którą spędziliśmy zlot i jeśli chodzi o zlot to faktycznie jest wesoło bo jest duże zagęszczenie, ale chyba o to chodzi na zlotach. A z reguły jeździ się ekipami więc klimat zależy tylko od tych ludzi którzy pojadą.[/quote']

 

Podczas jazdy w deszczu to można tylko kondona założyć :) a na polu namiotowym mamy taki patent że zakładamy folie malarską na wigwam i gra!!! W zeszłym roku ciołem w tym deszczu 210 km/h hahahaha ale nie wiem czy to powód do dumy :)

pozdr bedzie pięknie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam ten zlot a jak już wczesniej napisano najważniejsza jest dobra pogoda.

 

A tak w ogóle to kilka km od Polanowa jest fajny pas i tam też w sobotę po paradzie można chwilę polatać.

 

Zlot jak najbardziej OK.

 

 

Aha - na chwilę obecna zlotu w Bagiczu ma nie być, z tego co słyszałem organizatorzy nie dogadali sie z urzędasami

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tam kiedyś ok.2-4 lata temu tyle, że bez noclegu. To fajna impreza, jedyne co chciali mi ukraśc to flaczki :P, ale odzyskałem :P. Prawde mówiąc nie wiedziałem, że dalej sa tam zloty bo ani nigdzie już nie pisało i ponoć ta zadyma jakaś była, ale jak tak to może się tez wybiore. JAK BY NIE BYŁO BĘDZIE BARDZO MIŁO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...