Skocz do zawartości

pierwsze pchanko :]


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 8)

 

Dziś miałam zaszczyt zaliczyć pierwsze pchanko 8) a mianowicie wyjechałam z działki przejechałam jakies 7-10km i PIK puściła mi linka od manetki....skuter pryk pryk i stoimy a ja rybka 8O no to pchanko w zajefajnym słoneczku :roll: no i po "płaskiej i rownej" drodze :) no ale nic jakos się dopchało....eehh no i rada nie rada skuter pozostał na działce a ja autobusem do domu :D ja jego jakie to nie fair dopiero od wczoraj mam tablice i tu masz... :( :?

 

Ehhh ale jak stałam na światłach (a miałam dziś na sobie forumową koszuleczkę :P ) to śmigneły 2"suczki" no a że miały czerwone to się mogłam troszki napatrzeć aa najlepsze jest to ze mi pomachali :lol: pewnie przez tą koszulkę i czapke ;) ;)

 

Pozdrawiam

Sandra :P

 

ps: życze bezkłopotliwego uzytkowania 2oo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchalem swoja Rmke 12km w upale wiec wiem co to zanczy :).

Jaka linka Ci poszla??

 

[ Dopisane: 28-06-2005, 19:52 ]

Juz widze ze to linka gazu 8) . O jaa.............:?. Trzeba bylo zdiac pancerz i tak jak tu kolega podpowiada reka regulowac :twisted:. Jak bym z takich powodow mial pchac swoja maszyne to co 10x bym tak wracal :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To machały napewno jakieś pedały.

Bo jeżeli dziewoja pcha jednoślad (nawet jeżeli to nie dziewoja), to niech sobie pcha dalej...

Dresy albo pedały!

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedawno zaliczyłem pchanko, tylko miałem trochę trudniej, bo +/- taki sam dystans, tyle, że z flakiem z tyłu i po piasku :) . Słoneczko ładnie przygrzewało, więc po dopchaniu musiałem pójść na pół godziny z butlą wody do chłodnej piwnicy, dopiero potem zabrałem się za kółko :D .

 

Tomek--> Nie żebym się czepiał, ale raz, że mogli się gdzieś spieszyć, a dwa, że jak mieliby pomóc? któryś pchałby motor Sandry, a Ona jego (motor, ofkors :-D ) :( ?

 

Wszystkim życzę, żeby nie musieli pchać motoru a jeśli już, to przynajmniej, żeby awaria była blisko domu :D.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, trza mieć Simsona SR2E... Jak nie chaił jechać o własnych siłach to ... Trza było pedałowąc :mrgreen: Czyli zdecydowaine lepiej niż pchać :) To jest wyższość "motoroweru klasyka" nad tymi nowoczesnymi wynalazkami :mrgreen: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To machały napewno jakieś pedały.

Bo jeżeli dziewoja pcha jednoślad (nawet jeżeli to nie dziewoja)' date=' to niech sobie pcha dalej...

[b']Dresy albo pedały![/b]

 

 

nie nie nie.....

pogmatwało się :D

 

Jak szłam na nogach z przystanku już miastem bez skuterka to stojąc na światłach 2motocyklistów się spojrzało i pomachało (podniesi lewą rękę :( ) a nie jak pchałam skuterka :) wydaje mi sie że koszulka robi swoje ;)

 

Pozdrawiam

Sandra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to co powiecie na pchanie motocykla brak wahy na srodku poligonu :| mam dr 600 waga....150kg ......do najblizesz stacji 2 KM .....................piach bloto wszystko razem do najblizeszgo sfaltu ok 1km ......rece i nogi mialem juz w dup..e tego nie zapomne do konca zycia pchacnie skutera czy cos w tym stylu to jest nic....pchac 150kg byka na srodku pligonu to jest zabawa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...