Skocz do zawartości

Magnum 200 E <---- Fotki


Magnum 200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://bikepics.com/members/magnum200/85ogar200/

Oto fotki mojego Ogara. Przeszedł on tuning wizualny (i nie tylko :)) w zeszłym roku. Jest wyposażony w zapłon elektroniczny. Zachęcam do oglądania. Pozdrawiam.

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dał bak od charta albo od s53 bo od etki jest za duży

wlasnie w nim jest chyba caly urok:)

 

a tak w ogole to moze odrazu sie przyznaj z kim go robiles albo dokladniej kto go robil, bo jezeli dobrze pamietam to jest do robota TOMCIA z bylego forum motoryna service. moze sie myle, ale watpiue w to...

motorek pelen wypas! ja w swoim ogarku, ktory jest z reszta teraz w trakcie remontu(zatrzymanego z powodu braku widelca) tez wsadze bak od etki, juz go zrestza mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jezeli dobrze pamietam to jest do robota TOMCIA z bylego forum motoryna service

Przypomne Ci :) Tomcio miał ogara podobnie przerobionego, ale jak robił remont to mu zwineli... Zostało mu pare drobiazzgów np. bak, które potem wsadził do jawki. A ten ogar jest tylko i wyłącznie magnuma. Pomysł z bakiem od mz (główna przeróbka wizualna) niejest wcale taki oryginalny bo sam na niego wpadłem, zupełnie niezależnie zanim jeszcze zaczołem udzielać się na forum - tylko, że ja już go niezrealizowałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomne Ci Tomcio miał ogara podobnie przerobionego' date=' ale jak robił remont to mu zwineli... Zostało mu pare drobiazzgów np. bak, które potem wsadził do jawki. A ten ogar jest tylko i wyłącznie magnuma. Pomysł z bakiem od mz (główna przeróbka wizualna) niejest wcale taki oryginalny bo sam na niego wpadłem, zupełnie niezależnie zanim jeszcze zaczołem udzielać się na forum - tylko, że ja już go niezrealizowałem [/quote']

 

aaa... chyba ze to tak. ale i tak mi sie wydaje tak jakby to byl jednak ten tomcia. to bylo jakis czas temu i moze dlatego mi sie tak pomieszalo. poza tym w moim wieku to normalne :) :( :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tomcia był niedorobiony i miał błotnik z tyłu od jawki z przodu :lol: , ogar ogólnie się ładnie prezentuje , ale ja bym zmienił tył ... zrobił nowy zadupek , zmienił puszke na elektryke i narzędzia i ten obleśny "karton" na airboxa bo to wygląda dziwnie ... i jescze pare rzeczy bym pozmieniał :)

 

aha i przód to napierwszym miejscu od simsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zdjąć pokrywy na obudowe filtra ponieważ mam tam filtr :)

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to nie ogor to piekielna machina :-) .

 

Nie naprawde extra sprzet, juz dawno nie widzialem takiej super przerobki ogara. :!: :!:

 

Powiedz mi co daje ta dzwignia przy zmieniaczu zamiast preta ? Cos przerabiales w silniku oprocz ladowania?

 

Aha i jeszcze co to jest na obudowie cewek ? To jest zamiast przerywacza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...