Skocz do zawartości

Motorowerowe plany i pytania!!


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec zamierzam kupic sobie jakas rame do OGARA 205 z papoierem i silniczek moj wsadzic (ładny ino awaryjny:D) i miec ładne niedzielne moto tzn.narazie ogolne ale jak uzbieram na jakis ładny sprzet to było by to moto typowo na zloty jakie sie odbywaja w zasiegu moim i na niedzielne wyjazdy na miasto ale nie ważne.Chchiałem sie dowiedziec czy za jakis tysiac pln kupie rd do malowania ale z silnikiem ładnym(dobrym) i z papierem czy lepiej kupic charta troche taniej a miec tez niezłe moto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz lepiej za 1000 troche dozbierac i kupic sima. Ewentualnie charta, ale wiadomo simek to simek troche lepsza technika.

 

Za tyle moze dorwiesz rd, ale np po jakims szlifie, do naprawy, albo bez papierow. Poza tym licz sie z tym ze utrzymanie takiej rd, ewentualne naprawy sa o wiele drozsze niz simka albo charta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze sa drozsze ale mam nadzieje ze tez sie malo psuje taki sprzet!!

 

 

Jesli ktos bedzie cosslyszal o jakiejs rd albo mbx od 0zł do jakichs 800zł(*narazie orientacyjnie) to niech pisze

Wogole dawajcie ogloszenia roznych sprzetow jakie doriwecie w necie moze cos sie trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy za jakis tysiac pln kupie rd do malowania ale z silnikiem ładnym(dobrym) i z papierem czy lepiej kupic charta troche taniej a miec tez niezłe moto??

 

Bez papierów to kupisz rd za 1000zl.

Silnik jest mniej awaryjny ale pamiętaj że to mały dwusów. Jak już padnie to naprawa będzie droga.

 

Lepiej bierz charta lub simsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze sa drozsze ale mam nadzieje ze tez sie malo psuje taki sprzet!!

trzeba naprawde trafic na zadbanego sprzeta (najlepiej po fachowym remoncie) . jak nie to duuużo kasy idzie na remonty

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...