Skocz do zawartości

JAKI WYBRAĆ


QooBooS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eee troszke stara ale co tu muwic ja mam 92 rocznik ale wyglad inny. Ta wyglada jak sinseti czy jakos tak (wiem bo kumpel mial tylko 125) Ale podoba mi sie ten wyglad i jak bym kupowal teraz apke to bym sie gleboko zastanowil bo cena jest dobra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troche of topic to z czesciami do aprili jest lepiej niz do jaopniców. Dziasj reozbrałem kumpla rxa bo cos sie skrzynia zblokowała. Okazało sie ze 2 tryby potraciły ząbki. Kolega kupił dziasj calą skrzynie za 450zł i już aprilia jeżdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to nie ma np. Hondy nsr 50 za 2500 :P a Aprilia jest :-)

 

[ Dopisane: 01-07-2005, 08:26 ]

CHyba jednak kupię tą Aprilię tylko nie wiem czy się nioe będzie psuła- jak jest z Waszymi? Ja miałem Simsona z 1982 roku i co w nim naprawiłem to się na nowo coś psuło tak że wpakowałem w niego ok. 500zł :? Ja wiem że nie ma co porównywać ale mam takie przeczucie że będę musiał ładować w ten motorek.. :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w mojej aprilce szczeze mowiac co chwile mam jakis problem. Ogulem sa to drobnostki ale sa. Najpierw padl rozrusznik.. potem cos sie zwalilo i muli go czasami na wysokich obrotach najbardziej na ostatnim biegu. Wszystko przeczyscilem wyminilem swiece i nic, Teraz znowu padl mi akumulator. Jeszce niepiszac o padnietym slimaku predkosciozmieza:) Ale ogulem jest tofajny moto dajacy duzo radosci z jazdy. i Znajdziesz tania honde nsr 50 za grosze tylko szukaj ta taka bez owiewekj http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55636616 koles napewno by cos jeszce spuscil ale co prawda moto niewyglada tak fajnie jak aprilka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO faktycznie nie jest najładniejsza ale jaką mam gwaracje że też się nie będzie psuła? Jeżeli kupił bym tą Aprilię o której mówiłem musiał bym na niej przejechać 260 km. Także nie wiem czy by wytrzymała tyle bez awarii :|

 

[ Dopisane: 01-07-2005, 10:34 ]

A tak na serio to to Aprilie AF1 50 rzeczywiście często się psują?

 

[ Dopisane: 01-07-2005, 10:35 ]

I wiem że za 2500PLn nie kupie nowego moto, który będzie zupełnie bezawaryjny! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to to Aprilie AF1 50 rzeczywiście często się psują?

 

Jak zawsze zależy to od egzemnplaza..... jeden będzie się psół a drugi nie.....

 

Hondy NSR 50 niepolacam Ci bo te silniki są dość słabe... a jak już kupować moto to chyba lepiej mocniejsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wsyzstko zalezy od egzemplarza:) Ale mowie Ci te moto daja duzo radosci z jazdy nie to co simson itd :twisted: A jeszce jedno jestes z krakowa jakbys kupil ta aprilke i potem w krakowie znalazl jakis dobry serwis to daj znac bo u mnie w Rzeszowie slabo z czesciami a w kraowie czesto jestem wiec moglbym cos kupic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...