Skocz do zawartości

Tak powstają potwory....


WSR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee tam, co wy opowiadacie, przeciez te wydumki poprzerabiane z Dnieprow i Zapkow na szosie nie sa w stanie nawet powachac dymu Hondy CB 350 z konca lat 60 tych.

A te 2 sek do 100 km/h powyzszego Zila tez miedzy bajki mozna wlozyc.

Kupa zelastwa + 30 - 50 KM z silnika nie czyni z tego zadnego `potwora`, tylko kiepsko prowadzacy sie i nie jezdzacy po zakretach kawal grata.

Nie dziwota ze do Zila wozek doczepili, przeciez ta konstrukcja bez jakiegos dodatkowego kolka z boku to smierc w oczach :D))

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, to silnik z ziła był , a ja myślałem, że jakiś ameykański z ery muscle, jak z ziła to rzeczywiście musi się toczyć a nie jeździć, zato jak równo oddaje moc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz motocyklisci ( oprocz wielu innych podzialow ) dziela sie na takich co lubia jezdzic i takich co lubia zwracac na siebie uwage.

Ja naleze do tych pierwszych.

Nie mam nic do ludzi rzezbiacych w metalu, dopuki nie nazywaja swoich tworow motocyklami, bo motocykl ze swej definicji ma sluzyc do jazdy, a nie ogladania.

Nie ma znaczenia dla mnie czy jest to wytwor rosyjski, czy amerykanski - tutejsze show bikes wywoluja u mnie jeszcze wieksza niechec, bo zamiast zdolnosci jezdnych prezentuja zawsze ZA wysoki polysk.

No coz, no hard feelings, poprostu jak chce popatrzec na rzezby to ide do muzeum:)))

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom... Adam ma racje. Zawsze nadzwyczaj podobały mi się Choopy i dragi. Moim największym marzeniem było posiadanie dopieszczonego lśniącego SAM-a na zaporożcu albo innym ogromnym słabym silniku. Nienawidziłem wręcz plastików, "szlifierek" i innych seryjnych standardów. Teraz jeżdże na VFR-ce, i na draga albo chopa wsiądę dopiero jak będę miał 70 lat i wiele wolnego czasu. I szczerze mówiąc bardziej podobają mi się seryjne ORYGINALNE ruski, odpowiednio odrestaurowane, niż na chama zrobione z nich błyszczydełka. Lubie na nie patrzyć, bo są po prostu ładne i oryginalne, ale szkoda by mi było marnować co trzeci dzień na remoncik, albo polerowanko. Wole jeździć niż kontemplować.....

 

Szacuneczek. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość korkodylek

Proszze Państwa aja powiem tak podziwiacie, narzekacie, i trochę zapominacie:) bowiem różnej maści kombinacje przechodził nasz rasowy JUNAK co ludzie z niego nie robili to z podziwu wyjść nie można każdy bowiem robi to co uważa za stosowne. Ktoś powiedział że na temat gustów i guścików nie powinno się dyskutować więc cieszmy się tym że każdy znas ma inne pomysły i inaczej sobie coś potrafi wyobrazić bo świat byłby cholernie monotonny gdyby nie te nasze chore wizje i pomysły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...