Skocz do zawartości

Opny Metzeler ME 880 MARATHON


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z kolegów jeździ na tych oponach . Ja osobiście ma taką założoną na tył . Chciałbym kupić nową oponę tej firmy na przód , żeby mieć 2 opony tej samej marki .

Potrzebuje Waszych uwag odnośnie tej opony i jak ktoś ma namiary gdzie takie opony można kupić w naszym kraju , proszę o link do strony internetowej lun namiary sklepu.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze . mam na przodzie metzelera marathon w intruderze . Oponka zajebiście przyczepna . Troche tylko wkurza piszczenie przy ostrym hamowaniu

 

No to kolego mamy komplet . :D Ja mam tył , Ty przód.

Z tym piszczeniem ja nie martwił bym się . Niech lepiej dobrze hamuje , a jak przy tym po piszczy to przynajmniej odstraszy potencjalnego pasażera przedniego błotnika. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żle patrzyleś ceny są od 486 do 672 PLN, jak 5% może zaważyć na decyzji kupić nie kupić to masz u mnie tyle upustu od ceny Tomi -moto , jak dalej to za drogo to sprawdż na mojej stronie Michelina i Danlopa

 

Może źle patrzyłem ale cena była ponad 1000 zł , za oponę , rzekomo jakaś tam nowość. Nowości nie dla mnie za taką cenę .

Znalazłem tańsze :

 

http://metzeler.opony.net/c07.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem Twoj link ceny sa rewelacyjne , tylko nie mozna sie z nimi skontaktowac inaczej jak przez maila ,nic tez nie pisza o firmie ,jak zfinalizujesz transakcję napisz czy te ceny to nie podpucha i czy opony nie sa z ubieglych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Me to dobra opona, ale na tył (dość twarda) jeśli chodzi o przód to bardzo dobre opinie uzytkowników uzyskują opony marki AVON. Sam mogę potwierdzić, że metza jak najbardzije do tyłu, co do przodu to myślę o Avon lub Brigstone (miękka).

Gdzie kupić to chyba najlepiej : http://www.mynetmoto.com - wysyłają do Polski koszt przesyłki do 3 opon to 25 euro.

Proponuję sprawdzić ceny, naprawdę są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy , bez przesady z tymi cenami porównywałem 150/80/16 Metzelera i po przeliczeniu € po 4,1 (nie wiem skad im wychodzi € poniżej 4 PLN)to te oponki u mnie sa droższe ale o 10 zyla , (cena bez upustu dla 4um),a nawet nie licząc tego upustu to za tą różnicę czy wartosię kłopotać z ściąganiem czegoś z zagranicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Widziałem na tej stronce oponki z białymi bokami. Marzą mi się takie go mojego Drag Starka :D . Doktor, masz coś takiego u siebie? Przód 130/90/16, tył 170/80/15, ewentualnie w jakich cenach. Chyba ze polecisz cos innego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...