Skocz do zawartości

do posiadaczy CZ 125 cross i zainteresowanych


Rekomendowane odpowiedzi

Otoz niektorzy chyba wiedza, ze jest ksazka serwisowa do motocykla CZ 125/516 ktora zawiera ok.70str. Wiem, ze moze kazdy powie "po co mi to jak sam to wiem i moge to zrobic, albo zapytac sie lucasa ", ale moim zdaniem dobrze miec taka ksiazke. Rzecz w tym, ze nie ma nigdzie po polsku tylko po czesku i rusku. Pytalem sie tlumacza ile by m.w. wyszlo przetlumaczenie czegos takiego to powiedzial ze ok.24zl za 1800 znakow. Tak sobie troche obliczalem to wychodzi ok. 1000zł. 8O

 

[Add:]

Udało mi sie znalezc tłumacza, który przetłumaczy to moze za 6zł od strony. Dokładne informację bede wiedział na dniach. Teraz pytanie czy w ogóle ktos by był czyms takim zainteresowany. Jeśli by się tłumacz zgodził na te 6-5zł od 1800 znaków to myślę, że całośc by wyszła jakieś 300-250zł wystarczyło by 10 osób i juz koszt 10 razy mniejszy. takze prosze o szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogos takiego juz od roku i za te pieniądze to taniej wątpie, ze ktos by to zrobił. Teraz tylko chodzi o to, ze by zebrac troche ludzi i sie złozyć. Powiem szczerze, ze jest to dosyc pilne (chciałbym, zeby do niedzieli m.w. kto jest zainteresowany, dał znać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez o tym myslalem ale ta serwiskowa dozu ci nie pomoze , to jest cos w stylu naprawam motycykl wsk niby cos tam pisza a kazdy to juz dawno wie.

 

"motor nie chce odpalic?"

"zobacz czy baku jest benzyna"

 

prawda ze niesamowite porady daja? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książki "Naprawiam motocykl..." nie są złe, ale raczej dla uczących się naprawy i obsługi silnika. Jest tam sporo informacji. Inna sprawa że CZ cross mało kto kupuje jako pierwszy motor. A trzecia sprawa że nie każdy ma typ 516. Ja chętnie bym się zrzucił ale kupiłem typ 514 bo był blisko i nie musiałem jechać po niego nie wiadomo gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZ cross mało kto kupuje

a ta' date='pewnie !!

CZ cross mało kto kupuje jako pierwszy motor.

faktycznie,malo osob kpuje na pierwszxy motor!! prawie kazdy ktor nie m kasyt na japonca to kupi sobie pierwszego crosa=CZ-te

A trzecia sprawa że nie każdy ma typ 516

prawie kazdy kto ma CZte 125 ma model 516 !!

 

ja mamn ta ksiazeczke chyba,fakt ze nie po polsku ale polapac sie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojteque napisał:

CZ cross mało kto kupuje

 

a ta,pewnie !!

No tak, powybieraj sobie po jednym słowie z każdego posta to może ułożysz zdanie że każdy w polsce jeździ CZ cross.

faktycznie,malo osob kpuje na pierwszxy motor!! prawie kazdy ktor nie m kasyt na japonca to kupi sobie pierwszego crosa=CZ-te

A to każdy od crossa zaczyna jazdę na motorze? Jestem pewny że ogromna większość obecnych tu ludzi zaczynało jazdę na WSK, ogarze i tym podobnych sprzętach. I na nich uczyli się mechaniki.

prawie kazdy kto ma CZte 125 ma model 516 !!

Dla przedszkolaka każdy motor to ścigacz. Zapewniam cie że nie każdy ma 125. (Ja mam 380 :twisted: :mrgreen: Co prawda od paru dni ale mam hehe)

To by było na tyle jeśli chodzi o wycieczki osobiste. A co do książki to są tam ważne dane regulacyjne i faktycznie poza tym rewelacji chyba tam nie znajdziemy. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
kornol napisał:

Wojteque napisał:

CZ cross mało kto kupuje

 

a ta' date='pewnie !!

 

No tak, powybieraj sobie po jednym słowie z każdego posta to może ułożysz zdanie że każdy w polsce jeździ CZ cross.

 

kornol napisał:

faktycznie,malo osob kpuje na pierwszxy motor!! prawie kazdy ktor nie m kasyt na japonca to kupi sobie pierwszego crosa=CZ-te

 

A to każdy od crossa zaczyna jazdę na motorze? Jestem pewny że ogromna większość obecnych tu ludzi zaczynało jazdę na WSK, ogarze i tym podobnych sprzętach. I na nich uczyli się mechaniki.

 

kornol napisał:

prawie kazdy kto ma CZte 125 ma model 516 !!

 

Dla przedszkolaka każdy motor to ścigacz. Zapewniam cie że nie każdy ma 125. (Ja mam 380 Co prawda od paru dni ale mam hehe)

To by było na tyle jeśli chodzi o wycieczki osobiste. A co do książki to są tam ważne dane regulacyjne i faktycznie poza tym rewelacji chyba tam nie znajdziemy. Pozdro[/quote']

 

Sory, że zabawie się w gurnika , ale przykro mi , coś mnie wqr*iło.

Ten jeba*y przedszkolak który czytać nie umi nawet.

Naucz sie czytać, a puźniej pisz.

Nie mam czasu na to forum niestety, ale szukałem cześci do Czty bo mi gdzies numer zaginął, a tu czytam jak odp na mój post.

Napisałęm że jak ktoś nie ma kasy na japońca crosa to kupi jako pierwszego crosa=Czte. a on mi pisze ze ludzie kupują Ogary , A h*j mnie to obchodzi co oni kupują, Ogar to nie cros stworzony do extremalnej jazdy,wiec po hu*a wafla piszesz takie pierdoły.

 

I mam daleko w dupie że masz 380, ja pisałem że każdy co ma 125 czte to ma 516 ,a to że ty masz Cz-te 380 poj, to ja mam daleko w odbycie.

TO by było tyle na zaglądanie w to forum, bo niektórzy to widze i po 19 lat mają a czytają gorzej niż ci co mają po 15 albo 16 lat.

Najpierw przeczytaj , pomysl, znowu pomyśl,nastepnie przemyśl to , wtedy napisz kapiszonie.

Przepraszam za obore, ale chamstwa nie zniese, przepraszam za odkopanie tematu bez sensowne, jeszcze raz sory ale nie wytrzymalem.

 

No to by było pewnie tyle zaglądania na to forum,bo sie za barz wqrwilem na tego kapiszona.

Narazie, bez obrazy dla reszty tej normalnej i piszacej z glową na tym forum.

 

*kapiszon- obraźliwe

 

 

Lewa w górze

kornol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...