Skocz do zawartości

KTM EXC 125 - oferty - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tak, ten z pierwszej aukcji był kiedyś mój, przez niecały rok. Raz zmieniłem mu tłok, zestaw napędowy itd.

Tylko jak mówi dtwarior, to nie jest EXC tylko poprzedni model - EGS. Spore różnice wobec EXC - inne zawieszenie z przodu, starszej generacji wahacz i centralny amortyzator z tyłu itd.

Cena spadła już o 1500 zł w porównaniu do ceny sprzed ok. 2 miesięcy.

Jak spadnie do 6000-6500 zł to można brać. Wszystko powyżej to przepłacenie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model to taka przejscówka bo rok wcześńiej EGS miały jescze inny silnik taki z kopniakiem z lewej strony a ten ma juz taki jak w nowych EXC ale tak jak napisał Dominik różni sie jescze zwawieszeniem.

Rocznik niby ten sam, choc malowanie i plastiki inne

Plastiki sa takie same tylko ta okleina Dominikowego robi takie wrażenie że wydają sie inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniadze sobie ten rocznik spokojnie sprowadzisz z austri pewna sztuke ale to tylko moje zdanie.

 

W Austrii sa duzo tansze? I czemu "pewna sztuke"? Austriacy nie wciskaja kitu?

Uczciwość narodowa jest lepsza jak u nas :banghead: pozatym nie ma tam mechaników domowych motocykle są serwisowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tam mechaników domowych

 

ci mechanicy to jeszcze ale czesc wiele patentow jest takich ze poprostu ze jak ktos ma kupic jakas smieszna czesc za kupe kasy i czekac na nia xx miesiecy to lepiej isc do tokarza albo gdzies i niech ci zrobi :?

 

Nie o to chodzi... domowy mechanik kręci zebatki z gówna (tak jak bata...). :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icea_PL to tez ale w np w niemczech nie idzie poprostu dorobic roznych czesci u nas jak bys potrzebowal cos co jest w miare porste jakas tulejke czy cos i mial bys za to placic np 100 zl w sklepie albo 30 u tokarza to wiele osob pojdzie do tokarza. i co z tego ze ona nie bedzie spelniac jakis tam wymogow oni na niej pojezdza sprzedadza i niech sie ktos inny martwi tak niestety u nas jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kazdy chce byc ''cwany'',''przebiegły" i "lepszy" od innych i dla takich młodych ludzi jak my wychodzi to z***iscie zle :? tak samo jest przy sprzedazy motocykla..."super stan igła itp. koles malo co kupy nie zrobi byle by zareklamowac swoj motocykl do sprzedazy.przyjezdzasz a tam co?!kicha!człowiek to swinia...p.s troszke zjechalismy z tematu.katy bardzo fajne tylko szkoda ze nie maja usd :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opini tomotocykl jak najbardziej przyjemny.

Masz większy dół aniżeli w typowych crossówkach.

Do tego dokumenty.

Jestem zadowolony najogólniej mówiąc z motocykla.

Jedyne co mi przeszkadza to zawieszenie z którym nie mogę dojść do porozumienia. Normalnie łapy mi urywa wszędzie do tego motocykl jest bardzo niestabilny przy wiekszych prędkościach i praktycznie odrazu łapie rybe :? Ale moze jakoś z tym wygram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...