Skocz do zawartości

jaki olej do skrzyni biegow do enduro 2T?


MłodyVFR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hipol :evil: , a tak powaznie to hipol :-D , nie no słyszałem kiedys, ze do wysilonych 2T dobry jest Dextron (przeznaczony do skrzyń automatycznych-samochodowych). Tak dla informacji KX to jest cross. Ale ty znakomity, renomowany mechanik nie wiesz jaki olej? :( . nie no zartuję, każdy może czegos nie wiedzieć i własnie po to jest forum dyskusyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hipol , to niedobry pomysl , bo sprzeglo na tym oleju jest takie sobie.

- mozna do przekladni automatycznych lac , z tym ze ponoc jest gorsze smarowanie delikatnie , ale pewnie nie da sie tego wymiernie stwierdzic

- ja zalalem castrola polsyntetycznego do przekladni, mtx... cos tam , na butelce napisane ze do skrzyn biegow i ogolnie do przekladni , i na razie jestem zadowolony z jego dzialania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla informacji KX to jest cross. Ale ty znakomity, renomowany mechanik nie wiesz jaki olej?  . nie no zartuję, każdy może czegos nie wiedzieć i własnie po to jest forum dyskusyjne

 

wiem, ze to cross, bo stoi u mnie i mi siega do cyckow i ciezko sie na niego wdrapac, a potem jak sie wlezie za stery jest mieciutki jak kaczuszka - wiec cross :mrgreen:

 

a co do oleju: domyslam sie, ze jakis typowy do skrzyn biegow, tylko sie zastanawiam, czy jest sens wlac taki specjalny do 2T, czy zwykla samochodowke. np: elfa czy mobila 80W

 

 

ja mam zalanego castrola R4 ktory jest przeznaczony do skrzyn motocykli dwusuwowych i jest ok super jak narazie

 

 

no wlasnie, a lata ktos na samochodowce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...