Skocz do zawartości

Uszczelniacze zaworowe


Barnaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Potrzebuję kupić uszczelniacze zaworowe do boldora. Miałem zamiar zrobić to w larssonie, ale dowiedziałem się, że te podróby które oferują nie nadają się do niczego. A nawet spotkałem się z taką opinią, że po zmianie na w/w moto paliło jeszcze więcej oleju niż przed wymianą....

Czy to prawda? A jeśli też się z tym spotkaliście, to powiedzcie, gdzie można kupić porządne uszczelniacze?

Pomijam na razie dealera. Bo chyba oryginalne są dobre?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda , mimo że to podróby jak mówią pseudoznawcy to z tej samej firmy mamy fabrycznie montowane do wielu motocykli Hondy np.Hornet, CBF500, 600 , TransAlp i Varadero.

Poprostu to nie kondon i trzeba umieć założyć taki uszczelniacz, a to nie takie proste jak już niektórzy się przekonali.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Załorzyć kondona to też nie jest tak łatwo... I też już paru się o tym przekonało... :evil:

Ale poważnie: dzięki za odp. Spróbuję załorzyć i zobaczymy co będzie. Ale skąd powiedz mi, taka różnica cenowa? Tylko za znaczek H.? Z tego co widzę w tych z larssona nie ma sprężynki w środku tylko sama guma. Nie ma to wpływu na żywotność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem ze sprężynkami ale na zewnątrz w węższej części.

Najpierw włóż zawór i na niego uszczelniacz a dopiero potem przy pomocy tulejki podobnej do prowadnicy zaworowej naprowadź uszczelniacz na prowadnicę i wtedy będziesz miał pewność że jest osiowo założona.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też założyłem te z larssona i nie bieże grama oleju, też słyszałem o kiepskiej jakości tych uszczelniaczy ale to bzdura.

Jak ktoś przy zakładaniu uszkodzi sprężynki to nic dziwnego że puszczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...