Skocz do zawartości

Jest, jest , jest ... wkońcu jest


lolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje, kupiles swietnego szczescia, teraz tylko brakuje odpowiedniego ubioru i zal schodzic z moto :P

F4 to marzenie moje i u mnie raczej skonczy sie na F3...

 

Skad jestes?

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje' date=' kupiles swietnego szczescia, teraz tylko brakuje odpowiedniego ubioru i zal schodzic z moto :P

F4 to marzenie moje i u mnie raczej skonczy sie na F3... [/quote']

 

też miała być F3 maxymalnie ale naszczęście albo na nieszczęście są instytucje bankowe :P

a i pewien komis w krakowie chciał mi opchnąć F2 w budzie F3 z 92 roku IGŁA oczywiście za ... uwaga ... 17 500 8O i dożuci mi kominiarke jeszcze i blokade i klocki wsumie pewnie za 200 zeta tylko musze decyzję podjąć odrazu i zaliczkować :twisted: z czystym sumieniem moge powiedzieć darujcie sobie ten komis :!: więc F3 czasem też może być droga :P

 

Skad jestes?

 

okolice kalwarii z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wszyscy wiedza o jaki komis chodzi <lol>

 

pewnie tak ale jakby ktoś miał wątpliwości to na privie

powiem tylko że przegięcie solidne tam występuje a gość szkolony z technik sprzedaży jak nic i manipuluje ludźmi ile wlezie , oczywiście tymi co nie mają o tym pojęcia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to nie tylko tam tak jest z motocyklami, wszystko co tam sie znajduje ma cene dwukrotnie wieksza niz w innych sklepach...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewien komis w krakowie chciał mi opchnąć F2 w budzie F3 z 92 roku IGŁA oczywiście za ... uwaga ... 17 500

 

Chyba wiem o którą cebre chodzi, tak czerwonawa chyba, miała alarm i odpalanie na pilota tak??? przebieg miała w milach, rocznik 92 a koleś wołał za nią coś ok. 17 tys. zł 8O było to na moto bazarze, na pl. imbramowskim. Młody chłopak wciskał mi jakieś pierdoły z 10 minut jakie to moto nie jest super. Trochę sie pośmiałem z niego, gość sobie chyba jaja robił...

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lolek gratuluję wytrwałości :!: Ponoć w życiu wszystkie marzenia się spełniają,tylko należy być uparty i wytwałym :P Pamiętam,jak ja kupowałem ostatni motorek to nie jadłem nie spałem i o bożym świecie zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewien komis w krakowie chciał mi opchnąć F2 w budzie F3 z 92 roku IGŁA oczywiście za ... uwaga ... 17 500

 

Chyba wiem o którą cebre chodzi' date=' tak czerwonawa chyba, miała alarm i odpalanie na pilota tak??? przebieg miała w milach, rocznik 92 a koleś wołał za nią coś ok. 17 tys. zł 8O było to na moto bazarze, na pl. imbramowskim. Młody chłopak wciskał mi jakieś pierdoły z 10 minut jakie to moto nie jest super. Trochę sie pośmiałem z niego, gość sobie chyba jaja robił...[/quote']

 

dokładnie , taka grafiotowo - ceglasta igła hahhaha :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...