Skocz do zawartości

Suzuki SV 1000 S ( SV1000S , SV1000 )


Rekomendowane odpowiedzi

Po skasowaiu GSX-a zastanawiam sie na nowym Gsx-ewm lub SV-1000S.

Zupelnie inne motocykle, ale obydwa to nie scigacze, goly silnik.

Osiagi pewnie podobne, SV- bardziej sportowy.

Slyszalem ze SV strasznie zre paliwo, czy to mozliwe ?

Ponoc wiecej niz gsx 1400. Jest oparty na silniku z TL1000R, on chyba tyle nie bral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, skontaktuj się z Babąjagą - ona od paru miesięcy ujeżdża SV100S. Czytałem test, zarówno w motocyklu jak i w świecie motocykli - wychodzi że super! Co do komfortu i prowadzenia - pogadaj z babcią jadwisią :D Ja tylko przymieżałem się do jej SV-ki, ale nie miałem okazji pojeździć.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary! To jest V2! i ma ponad 110 Nm dostępne od samego dołu!! I waży koło 200 kg! Po prostu bajka!

 

A z BabąJagą skontaktuj się na priva. Na pewno odpowie!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

szukalem w archiwum forum i nic nie znalazlem :?

wlasciwie to poluje na 650, ale mam okazje kupic niewiele drozej 1000s

moze ktos jezdzi ta maszynka,

dane producenta juz znam, sa super

120kM, 102 momet, 189 waga chyba suchy,

przymiezajac sie do 650 i tysiaca odnioslem wrazenie ze sa gabarytowo podobne, silnik to jest chyba od TL za zmieniona krzywa mocy,

w internecie tez sa szczatkowe wiadomosci o tej maszynce, moze jest jakas ciekawa strona, i wrazena z jazdy ( dwie osoby i bagaz, spalanie, co ile dubsko wysiada, czy amortyzator skretu jest ok cy lepiej nowy,)

:P

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszla niedziele zrobilismy przejazdzke wokol parku Biebrzanskiego i Rycho jechal na SV 650 S( model 2003) i jakos nie narzekal na jazde- raczej zachwalal ze niezly motocykl do jazdy i przyspieszenia ma calkiem calkiem- tak do 180- potem juz nie przyspiesza tak szybko- no bo v.max. 210, niedlugo bedziemy testowac SV 1000 S( z przebiegiem 380 km), to opisze co i jak, narazie to tyle ze dol ma mocny i juz GSXR 1000 nie ucieknie tak szybko- a jak slaby jezdziec to na GsxR zostanie w ostrych zakretach z tylu( moc przeszkadza- jak kto nie potrafi opanowac), z racji w pelni regulowanych zawieszen mozna sobie pomanipulowac wiecej niz w 650, wiec bedzie lepsza. Rafik jak chcesz kupic to podam Ci na priv gdzie sa. Pozdr. Janek.P.S, Amorek skretu ten sam co w GSXR 1000- na tor sie nie nadaje, ale do normalnej jazdy nie ma co wydawac kasy na cos lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki jannikiel jak bedziesz jezdzil to zdaj relacje

jak bys mial namiary to prosze , ale chyba nie tam gdzie jestem :-)

mysle o nowej maszynce z salonu, SV 1000S rok 2003 srebny na wypredazy, 500$ wiecej niz SV 650 rok 2005

wiec chyba bedzie SV 1000s, chodz wole nakedy

jeszcze tylko nazbierac kasy i modlic sie zeby nie poszly wczesniej

i prosze o wiecej opisow :P

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale Rychu powiedzial ze jednak nie bedziemy testowac duzego SV :-(((((((((((((((- ma maly przebieg i taki ma zostac. Sam przejechal sie ok. 10 km i potwierdzil to co w gazetach pisza- nic wiecej, dobrze sie prowadzi, niezle zapie....... i tylko tlumiki trzeba zmienic - bo te ciche to porazka. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie znalazlem jedynie taki opis ze ŚM

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56420...20,2159676.html

i to

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56420...20,2032320.html

 

[ Dopisane: Wtorek Czerwiec 28, 2005 2:22 am ]

niema nikogo na forum kto jezdzi SV1000S :!:

a wydawalo sie ze to popularny motocykl

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...