Skocz do zawartości

Fotozdjęcie - jak się wyłgać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mam pomysł jak sie wyłgać od fotki z fotoradaru.

 

Czy ktoś już miał przyjemność dostać zdjecie.

 

Bo na fotce widać tylko prędkość samochodu, ale nie wiadomo jaka była dozwolona prędkość poruszania się samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widać twarzy na zdjęciu, to możesz wkręcać, że nie wiesz kto jechał autem i że na pewno nie Ty. Pisali o tym w gazecie prawnej. Tyle że zwykle widać twarz.

Wiadomo jaka jest dozwolona prędkość, bo przecież wiedzą gdzie postawili fotoradar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak udowadniają' date=' że to właśnie to miejsce[/quote']

 

 

Zapewne poświadczenie policji czy straży wiejskiej ze akurat z tego fotoradaru jest to zdjecie. Ja dostalem 500 zł ostatnio za fotoradar

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj poprostu w danych o kierowcy kogos komu nie zalezy na punktach albo moze prawko oddac na jakis czas(nie wiem jak w polsce jest bo pisze z niemiec) ja teraz akurat mam "zaszczyt " nie miec mojego prawka,

musialem oddac na miesiac , 24.06 dostane znowu zpowrotem :evil: jesli podasz inna osobe oczywiscie ona musi byc z Toba w zmowie to ona poniesie konsekwencje, policja musi Ci udowodnic ze to Ty byles, np. u mnie specjalnie byli w domu zeby porownac fotke zemna osobiscie (tylko dlatego bo pobieglem do adwokata) chieli miec pewnosc, nie wiem jakie konsekwencje masz poniesc, jesli masz jeszcze pytania to moje gg 2328563

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co w przypadku, jesli np sprzedajesz samochod ?

Zakladam, ze tą fotke spowodował np. osobnik, ktory samochod

chcial kupic, pojechal na przejazdzke.

Po przejazdzce stwierdzil ze jadnak nie bierze i oddalil sie w siną dal.

 

Ty za tydzien dostajesz zdjecie a po gosciu sladu nie ma i nie bedzie.

 

Więc ?

 

Pozatym , slyszalem takze, ze mozna podac np. obcokrajowca ze zmyslonym adresem. Sprawy wkkraczajace za granice były umarzane.

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

art.78 pkt.4:

Właściciel lub posiadacz pojazdu jest obowiązany wskazać na żądanie uprawnionego organu' date=' komu powierzył pojazd do kierowania lub używania w oznaczonym czasie, chyba że pojazd został użyty wbrew jego woli i wiedzy przez nieznaną osobę, czemu nie mógł zapobiec.[/quote']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z moim poświadczeniem, że w tym dniu nie było mnie w tym mieście - to oznacza że Policja wskazuje jednak złe miejsce.

 

Nie masz obowiązku przyjmowania mandatów. Jeżeli chcesz to odmów przyjecia twierdząc na przykład, że nie było cię w tym miejscu. Żadne zaświadczenie nie jest ppotrzebne. Wtedy sprawa trafia do sądu. Sąd bada dowody i twoje zaświadczenie też. Jeżeli uwierzy tobie i zaświadczeniu, a nie uwierzy policjantom, że wiedzą gdzie postawili radar to wygrałeś. Jeżeli wiarygodna okaże się policja to masz w plecy karę za jazdę zbyt szybko i koszty postępowania. Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...